Logowanie

email:
hasło:

Kontakt

 

KONTAKT

 

 Joanna Staniszewska - sprawy ogólne związane z festiwalem, organizacja, zasady, sprawy techniczne

kontakt@10minutfestiwal.pl    tel. 506 073 513

 

Bartosz Kaiser - media  

media@10minutfestiwal.pl    tel. 514 614 062

 

Grzegorz Brzeski - wsparcie techniczne serwisu festiwalu

biuro@demeco.pl

 

  

www.facebook.com/10minutfestiwal

 


www.youtube.com/user/10minutfestiwal  

 

 

Ściągnij kod QR Festiwalu:

 

 10 minut Festiwal kod QR

 

   

 

 ORGANIZATORZY:

  

 

Gosia Gongolewicz – absolwentka Matematyki Stosowanej na Politechnice Gdańskiej, jednak już dawno jej serce zamiast całek skradły konie mechaniczne. Uwielbia zapach spalin, adrenalinę i podróże. Uczestniczka rajdów terenowych, m.in. pierwszej edycji rajdu Yekaterina na trasie Gdańsk-Murmańsk. Związana z motoryzacją również zawodowo jako współwłaścicielka firmy 3City Garage. Niegdyś zafascynowana jeździectwem i wspinaczką skałkową, do czego w wolnych chwilach lubi wracać. Jej największe marzenie to udział w rajdzie Dakar. 3City Garage – serwis www.3citygarage.com

 

 

 

 

Liwia Delińska - studentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Wybrała ten kierunek, ponieważ ceni sobie dobrą organizację. Nie lubi niezdecydowania oraz monotonii. Żyje aktywnie. Kiedyś trenowała jeździectwo, obecnie w wolnych chwilach jeździ na rolkach lub łyżwach. Interesuje się teatrem oraz filmem, a w szczególności dziełami, które pokazują złożoność ludzkiej psychiki. Poza sztuką lubi adrenalinę. Chciałaby skoczyć ze spadochronem. Od czasu pierwszego rajdu zafascynowana Land Roverami. Emocjonalnie związana z rodzinnym miastem, czyli Gdynią. Aby lepiej poznać okolice ukończyła kurs przewodników turystycznych po Trójmieście. Jej największe marzenie to podróż po całej Afryce.

 

 

 
Joanna StaniszewskaJoanna Staniszewska - doradczyni, konsultantka marketingu, współwłaścicielka marki you'll marketing + branding (www.youll.bel). Po szeregu studiów - zwykłych i kilku podyplomowych. Nakręcana pracą i wyzwaniami różnego rodzaju. Specjalistka skutecznego marketingu z ludzką twarzą. Od lat prowadzi projekty marketingowe dla marek i firm polskich i zagranicznych - w roli teoretyka, managera i praktyka. Kiedyś grotołaz i fanka wspinaczki skałkowej. Ostatnio związana z off-roadem i nurkowaniem. Uczestniczka bliższych / dalszych wypraw i podróży o różnym standardzie  - postawiła stopę w Europie, Afryce, Azjii i Ameryce Północnej. Mama 3 dzieci, o umiarkowanym zacięciu ekologicznym.

 

 

 

Grzegorz Brzeski  - programista aplikacji internetowych, przygodę z komputerami zaczynał na Commodore 64c przepisując programy jednego z pierwszych czasopism komputerowych Bajtek. Absolwent kierunku Informatyki Stosowanej Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Karierę zawodową rozpoczął od operatora kamery i montażysty w małej lokalnej telewizji. Obecnie pod własnym marką Demeco (www.demeco.pl) – prowadzi firmę zajmująca się tworzeniem serwisów internetowych, oraz szeroko pojętą reklamą w Internecie. Mieszkaniec nadmorskiego kurortu Jastrzębiej Góry, w której pomieszkuje od urodzenia. Hobbystycznie zajmuje się fotografią, lubi aktywny wypoczynek, od czasu do czasu amator białego szaleństwa.


 
 

Magda ZalewskaMagda Zalewska  - lubi wyzwania! Osoba z temperamentem i głową pełną pomysłów. Dzięki niej prace cały czas idą do przodu. Na co dzień Magda jest house managerem, a w chwilach wolnych od domowych obowiązków - merketerką. Po pracy Magda jest fanką aktywnego trybu życia, dlatego m.in. zanurza się zimą w zimnych wodach Zatoki Gdańskiej i... niestrudzenie poszukuje czystej radości we wszystkim co robi.

 

 

 
 
 
 
  
 
Grażyna WiatrowskaGrażyna Wiatrowska - od dzieciństwa związana z morzem, była zawodnikiem dawnej klasy olimpijskiej Tornado. W przeszłości także wspinacz skałkowy i niepoprawny włóczęga górski. Zawodowo przez lata związana była z obsługą finansową podmiotów korporacyjnych oraz pracą dealera walutowego. Uwielbia motocykle zamiast aut i buty trekkingowe zamiast wysokich obcasów. Jak ona dała radę? Grażyna jest miłośniczką podróży, nowych ludzi, starych kultur; marzy o wielkiej podróży dookoła świata z plecakiem i skrzydłem. Uwielbia swoich przyjaciół i Gdynię.  Dla powiększenia grupy fascynatów lotnictwa i podróżowania tworzy Szkołę Pod Skrzydłami - szkołę krzewienia kultury sportów lotniczych w połączeniu z propagowaniem ich poza granicami kraju. Zajrzyjcie koniecznie na: www.szkolapodskrzydlami.pl!
 

  

 
   
Mateusz PaszkiewiczMateusz Paszkiewicz - od kilkunastu lat spędza wolny czas na deskorolce. Przez kilka lat prowadził własne czasopismo on-line o skateboardingu oraz pracował dla marek odzieżowych. Kocha dobrą książkę oraz deskorolkową fotografię. Stara się prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia. Aktualnie z uporem maniaka zagłębia się w zakamarki marketingu; zawodowo zajmuje się wizerunkiem i komunikacją. Więcej info znajdziecie na blogu: www.matpaszkiewicz.com

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Łabędź absolwentka wydziałów Mechanicznego oraz Elektronicznego, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, web developerka, tworzy strony internetowe za pomocą magii Django, obecnie pracuje dla gdańskiej firmy zajmującej się projektami na skalę europejską, jedna z organizatorek trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots. Na studiach działała w Komisji ds. Kultury i Sportu w Samorządzie Studentów Politechniki Gdańskiej oraz przez rok sprawowała stanowisko Dyrektora Redakcji Promocji w Studenckiej Agencji Radiowej. Uwielbia organizować wszelkiego rodzaju wydarzenia, jest miłośniczką polskiej sztuki kinematografii, kocha podróżować.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Kaiser - absolwent International Business na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie kontynuuje naukę na specjalności Międzynarodowe Strategie Marketingowe. Nie może żyć bez książek i gitary, a jego piosenki zdobyły uznanie na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA. 

 

 

 

 

 

 

POMYSŁODAWCA:

 

 

Tomek Staniszewski – pomysłodawca festiwalu, na co dzień związany z kilkoma projektami: hobbystycznie – free4x4.pl (wyprawy, rajdy), zawodowo – serwis Land Rover. Od lat związany z off-roadem, organizator i uczestnik wielu wypraw na kilku kontynentach (Europa, Afryka, Azja, Ameryka Południowa). Uczestnik m.in. samotnej wyprawy motocyklem po Nepalu, zimowej za kołem podbiegunowym, safari wrakowego, zjazdu z lodowca w ekstremalnych warunkach. Jest organizatorem cyklicznych rajdów i imprez off-road, m.in. LR Loop, Winter Czelendż, Carpatia Loop. Zwolennik turystyki alternatywnej, bardziej związany z plecakiem niż walizką. Do wszystkich aktywności podchodzi z dużym szacunkiem do przyrody. W latach 90-tych założyciel i basista w zespole Off beat, jastrzębski hipis, pacyfista. Od zawsze związany z podróżą, hobbystyczne związany z motoryzacją, odbudową zabytkowych motocykli i muzyką. Przeciwnik zbierania punktów, wszędzie. Więcej info na: www.free4x4.pl

 

 

Organizator

Patron wydarzenia

 
 

Partnerzy