Logowanie

email:
hasło:

Wyniki

Wyniki 3. edycji 10 minut festiwal 

 

 

 

 

Wybór Internautów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybór Jury:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybór Publiczności:

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! 

 

Dziękujemy serdecznie za przybycie i oglądanie relacji online z finału.

 

Wkrótce pokażemy relację fotograficzną i filmową z wydarzenia.

 

 

 

 

 __________________________________________________________________________________________________________________


Z archiwum drugiej edycji 10 minut Festiwal...

 

 

3 marca 2013 w Sopockim SFINKSIE rozstrzygnął się konkurs 10 minut festiwal.

 

W finale 2. edycji festiwalu wzięło udział około 200 osób.
 

 

 

 

 

 

Do SFINKSA przybyło na finał 2 edycji 10 minut festiwal około 200 osób.


168 osób głosowało na najlepszy film i wydarzenie spośród 10 filmów prezentowanych podczas finału.

 

19 osób uczestniczyło w relacji online, w tym 2 osoby spoza Polski. Średni czas uczestnictwa w transmisji to 23 minuty.

 

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

 

 

Z archiwum pierwszej edycji 10 minut Festiwal...

 

 

4 marca 2012 w sopockim SFINKSIE ogłoszono wyniki 1. edycji Festiwalu 10 minut.

Do konkursu dopuszczono 42 filmy spośród około 60 zgłoszonych.

 

 

FESTIWAL W LICZBACH na 4.03.2012

 

GŁOSÓW  ok. 6 700
UŻYTKOWNIKÓW
  >10 000
ODSŁON
  >32 500
PARTNERÓW
  29
FANÓW FB  525 
PUBLICZNOŚĆ FINAŁU >100
CZŁONKÓW
 JURY
8

 

 

Publiczność marcowego finału wybrała swoich faworytów spośród 10 wybranych filmów festiwalowych.

Obrazy nagrodzono w dwóch kategoriach: najlepszy film i najlepsze wydarzenie.

Oto wyniki konkursu:

 

wg internautów

 

Kategoria film

Jędrek Górnikowski // SIX ISLANDS PROJECT - PART ONE - HVAR

 

Kategoria wydarzenie

Michał Jarczyk // RABAKOZ 220 KM/H W TERENIE

 

 

wg jury

 

Kategoria film

  

1 miejsce      Zofia Wolff // WSPINAM SIĘ BO


2 miejsce      Maciej Jasiński, Jarosław Piskozub // CZARNA NIEDZIELA


3 miejsce      Piotr Szamocki // KRYM 2011

 

 

 Kategoria wydarzenie

 

1 miejsce ex aequo      Tomasz Kuc // MARATON MORSKI
1 miejsce ex aequo      Marcin Obałek // TRAKTORIADA URSUSEM PRZEZ AMERYKĘ PD


2 miejsce ex aequo       Filip Kucharczuk // SCHIZOFRENIX
2 miejsce ex aequo       Karol Kleszyk // PRZEKRACZAMY BARIERY 3 KOZAKÓW 2 ROWERY

 

3 miejsce                        Jędrek Górnikowski // SIX ISLANDS PROJECT - PART ONE - HVAR 

 

 

wg publiczności finału

 

Kategoria film

Marcin Obałek // TRAKTORIADA URSUSEM PRZEZ AMERYKĘ PD

 

Kategoria wydarzenie  

Marcin Obałek // TRAKTORIADA URSUSEM PRZEZ AMERYKĘ PD  


 

Zdjęcia Macieja Warownego z finału obejrzycie tutaj - galeria trojmiasto.pl

Zdjęcia z imprezy - link 

 

Gratulujemy zwycięzcom!

jury i organizatorzy


 

 

 


 

 

 

Organizator

Patron wydarzenia

 
 

Partnerzy