Jak oglądać Candy (2022) na Hulu poza USA?

Jak oglądać Candy (2022) na Hulu poza USA?

Candy to realistyczny miniserial oparty na seryjnej morderczyni Candy Montgomery, która zadźgała na śmierć swoją sąsiadkę Betty Gore. Serial telewizyjny pokazuje prawdziwe wydarzenia zbrodni, które miały miejsce przez matkę zajmującą się domem w Teksasie w latach 80-tych.

Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o Candy i krokach, aby obejrzeć go na Hulu.

Jak oglądać Candy | Prosty przewodnik

Usługa strumieniowego przesyłania wideo online – HULU – nie jest dostępna dla widzów spoza USA. Oznacza to, że jeśli chcesz obejrzeć przebojową serię Candy, możesz skorzystać z kilku sposobów. Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie niezawodnej sieci VPN na komputerze, która umożliwi dostęp do wszystkich odcinków z dowolnego miejsca poza USA.

Należy jednak pamiętać, że używana sieć VPN powinna być bezpieczna. Poniżej znajduje się kilka ważnych informacji, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem oglądania Candy na Hulu.

1- Uzyskaj konto ExpressVPN (Otrzymaj dodatkowe trzy miesiące bez żadnych kosztów, jeśli zdecydujesz się na roczną subskrypcję, wraz z 30-dniową polityką zwrotów).

2- Zainstaluj ExpressVPN na preferowanych urządzeniach, takich jak iOS, Android, Windows lub Mac.

3- Otwórz aplikację i wybierz amerykański serwer z listy dostępnych lokalizacji.

4- Otwórz Hulu przez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację.

5- Wyszukaj Candy w Hulu spoza USA.

6- Zrelaksuj się i ciesz się Candy na Hulu.

Candy – Data premiery

Candy miał premierę 9 maja na Hulu i wyświetlał wszystkie swoje odcinki przez pięć nocy z rzędu. Według Variety, Candy był szóstym najczęściej oglądanym serialem w tygodniu od 9 do 15 maja. Był to jeden z seriali spoza serwisu Netflix, który znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu w tym okresie. Serial cieszył się dużą popularnością wśród widzów, uzyskując 7,5 na 10 gwiazdek w serwisie IMDB i wysoki wynik 72% w serwisie Rotten Tomatoes.

Candy – Oficjalny zwiastun

Candy – fabuła i streszczenie

Candy to dramat kryminalny opowiadający prawdziwą historię Candy Montgomery, gospodyni domowej mieszkającej w Teksasie w latach 80-tych. Candy wydaje się mieć idealne życie z ładnym domem, kochającym mężem i dwójką dzieci. Jednak podczas nieobecności męża nawiązuje romans z mężczyzną ze swojego kościoła o imieniu Allan Gore. Żona Allana, Betty, dowiaduje się o romansie i konfrontuje się z Candy. Pewnego dnia w 1980 roku Candy idzie do domu Allana i atakuje Betty siekierą, zabijając ją.

Policja aresztuje Candy za morderstwo. Twierdzi ona, że była to samoobrona, ponieważ Betty pierwsza zaatakowała ją siekierą. Jej prawnicy twierdzą, że Candy załamała się psychicznie z powodu traumy i emocji związanych z romansem. Po dramatycznym procesie ława przysięgłych uznaje Candy za niewinną. Candy może wrócić do domu i normalnego życia.

Miniserial pokazuje historię Candy z jej drugiej strony. Ujawnia jej zmagania ze spełnianiem oczekiwań jako gospodyni domowa i matka w latach 80-tych. Jessica Biel wciela się w złożoną postać Candy, pokazując jej pragnienie namiętności, której brakowało w jej małżeństwie. Serial bada kwestie moralności związane z oszukiwaniem i obroną prawną argumentującą tymczasową niepoczytalność. Candy sprawia, że widzowie widzą, jak zwykła presja może skłonić ludzi do robienia szokujących rzeczy.

Candy – obsada i postacie

 • Jessica Biel jako Candy Montgomery: Biel jest najbardziej znana z ról w filmach Iluzjonista, Siódme niebo i Grzesznik.
 • Timothy Simons jako Allan Gore: Simons jest znany z pracy w serialu telewizyjnym Veep i filmach takich jak The Boss i Gold.
 • Melanie Lynskey jako Betty Gore: Lynskey można było oglądać w “Niebiańskich stworzeniach”, “Dwóch i pół” oraz “I Don’t Feel at Home in This World Anymore”.
 • Pablo Schreiber jako Pat Montgomery: Schreiber znany jest z ról w “Amerykańskich bogach”, “Orange is the New Black” i “13 godzin: Tajni żołnierze z Benghazi.

Czy mogę oglądać Candy za pomocą darmowej sieci VPN?

Widzowie zapewniają bezpieczeństwo danych osobowych podczas przeglądania Internetu w celu strumieniowego przesyłania ulubionych programów. Korzystanie z darmowej sieci VPN do oglądania filmów i programów wiąże się z ryzykiem związanym z kradzieżą i sprzedażą danych osobowych innym stronom. Nigdy nie wiadomo, czy zawiera nieznane wirusy, które mogą zainfekować programy i pliki na komputerze.

Jest to dobra wiadomość dla widzów, ponieważ Express VPN oferuje wysokiej jakości usługę VPN, z najlepszym szyfrowaniem i szybkim Internetem, aby zapewnić płynne wrażenia podczas przesyłania strumieniowego.

Aby być po bezpiecznej stronie, zaleca się korzystanie z usługi Premium ExpressVPN, jeśli planujesz oglądać Candy. Wypróbowana i przetestowana usługa jest doskonałym źródłem inwestycji i została zarejestrowana jako jeden z najlepszych dostawców usług VPN w 2023 roku.

Dlaczego ExpressVPN jest najlepszy do streamowania Candy?

ExpressVPN to najlepszy wybór do uzyskiwania dostępu do Candy i innych filmów i programów na Hulu. Usługa VPN oferuje również 30-dniowy okres próbny z gwarancją zwrotu gotówki, jeśli usługa Ci się nie spodoba.

W przypadku 6-miesięcznej subskrypcji płacisz 9,99 USD miesięcznie, ale jeśli zdecydujesz się na roczną subskrypcję, zapłacisz 6,67 USD miesięcznie.

Cechy ExpressVPN:

 • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
 • Wysoka wydajność Internetu przy 89,42 Mbps
 • MediaStreamer DNS

Najczęściej zadawane pytania – Candy

 • Czy Candy jest dostępne na Prime Videos?
  Nie, Candy nie jest dostępny na Prime Videos. Jeśli jednak mieszkasz w USA, możesz oglądać Candy na Hulu, a jeśli oglądasz spoza USA, potrzebujesz usługi VPN premium, takiej jak ExpressVPN, aby oglądać Candy na Hulu.
 • Jakie kraje oferują Hulu?
  Hulu to platforma streamingowa, na której można oglądać programy i filmy, ale jest dostępna tylko w trzech krajach: USA, Japonii i Puerto Rico. Na Hulu można znaleźć różne programy telewizyjne i filmy w tych krajach.
 • Czy Candy jest dostępne w serwisie Netflix?
  Nie! Candy nie jest dostępny w serwisie Netflix. Ale jeśli mieszkasz poza USA i chcesz oglądać Candy, możesz łatwo oglądać ten program telewizyjny na Hulu z pomocą ExpressVPN, po prostu połącz się z amerykańskim serwerem z listy krajów i ciesz się programem na Hulu.
 • Czy serial Candy jest oparty na prawdziwej historii?
  W Love & Death Elizabeth Olsen wciela się w Candy Montgomery, pobożną matkę, która tragicznie zwraca się przeciwko swojej przyjaciółce, Betty Gore, granej przez Lily Rabe. W tym roku Hulu wypuściło Candy, kolejną wersję tej prawdziwej historii kryminalnej, z Jessicą Biel i Melanie Lynskey ożywiającymi główne postacie.
 • Czy mąż Candy został z nią?
  Według Texas Monthly, około dwa lata po zakończeniu procesu o morderstwo, Candy i Pat przenieśli się z Teksasu do Georgii w nadziei na rozpoczęcie od nowa i znalezienie spokoju. Jednak do 1986 r. ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. Obecnie Pat ma 70 lat i nie jest jasne, czy on i Candy mieli jakikolwiek kontakt od czasu ich rozstania.

Podsumowanie

Candy to thriller kryminalny oparty na prawdziwej historii, która miała miejsce w latach 80. w Los Angeles. Skupia się na matce zajmującej się domem, która ma romans z mężem swojej sąsiadki i jest podejrzana o jej zamordowanie.

Aby obejrzeć wszystkie odcinki miniserialu, zarejestruj się w ExpressVPN, który jest dobrze znany ze swojej jakości i jest dostępny w niskiej cenie.

Podobne wpisy