Jak oglądać Hacksaw Ridge na Netflix poza USA w 2023 roku?

Jak oglądać Hacksaw Ridge na Netflix poza USA w 2023 roku?
Hacksaw Ridge - Kraje dostępne w serwisie Netflix
Hacksaw Ridge - fabuła, streszczenie i obsada

Dramat wojenny Hacksaw Ridge z 2016 roku, wyreżyserowany przez Mela Gibsona, opowiada o Desmondzie Dossie, żołnierzu armii amerykańskiej, który walczył w bitwie o Okinawę w 1945 roku, gdzie uratował ponad 75 rannych żołnierzy.

Za swoją odwagę Doss jako pierwszy otrzymał Medal Honoru. Hacksaw Ridge podkreśla niesamowitą prawdziwą historię wojenną.

Jeśli lubisz filmy wojenne, takie jak Hacksaw Ridge, przeczytaj ten blog do końca. Na tym blogu wymieniliśmy wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące oglądania Hacksaw Ridge na Netflix poza USA.

Jak oglądać Hacksaw Ridge na Netflix – Łatwe kroki

Jeśli nie możesz znaleźć Hacksaw Ridge w swojej bibliotece Netflix, oznacza to, że Netflix nie transmituje obecnie tego filmu w Twoim regionie. Ale nadal możesz oglądać Hacksaw Ridge z niezawodną siecią VPN. Jak to zrobić? Zmieniając swój adres IP na kraj, w którym ten film jest streamowany w serwisie Netflix.

Oto kroki, aby oglądać Hacksaw Ridge na Netflix poza USA:

 1. Uzyskaj konto ExpressVPN (otrzymaj dodatkowe trzy miesiące za darmo, jeśli zdecydujesz się na roczną subskrypcję, wraz z 30-dniową polityką zwrotów).
 2. Zainstaluj ExpressVPN na preferowanych urządzeniach, takich jak iOS, Android, Windows lub Mac.
 3. Otwórz aplikację i wybierz amerykański serwer z listy dostępnych lokalizacji.
 4. Otwórz Netflix przez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację.
 5. Wyszukaj Hacksaw Ridge w serwisie Netflix poza USA.
 6. Zrelaksuj się i ciesz się Hacksaw Ridge na Netflix.

Hacksaw Ridge – Kraje dostępne w serwisie Netflix

Oprócz Stanów Zjednoczonych Hacksaw Ridge jest również dostępny w następujących krajach:

 • Australia
 • Czechy
 • Japonia
 • Korea Południowa

Hacksaw Ridge – data premiery

Hacksaw Ridge został wydany 16 października 2016 roku. Hacksaw Ridge spotkał się z uznaniem krytyków i zdobył dwa Oscary, w tym dla najlepszego reżysera dla Mela Gibsona i za najlepszy montaż. Film uzyskał ocenę IMDb 8,1 na 10 i zebrał 180,5 miliona dolarów w kasie przy budżecie 40 milionów dolarów.

Hacksaw Ridge – fabuła i streszczenie

Hacksaw Ridge opowiada niesamowitą prawdziwą historię amerykańskiego sanitariusza Desmonda Dossa, który służył podczas bitwy o Okinawę, ale odmówił zabijania lub noszenia broni ze względu na swoje osobiste przekonania religijne jako chrześcijanina Adwentystów Dnia Siódmego.

Pomimo ogromnej krytyki i uprzedzeń ze strony swoich kolegów żołnierzy i dowódców z powodu odmowy dotknięcia broni, Doss był zdeterminowany, aby przyczynić się do wysiłku wojennego jako medyk. Po ukończeniu podstawowego szkolenia został przydzielony do 307. pułku piechoty, 77. dywizji piechoty jako sanitariusz bojowy.

Kiedy pułk Dossa został wysłany na Pacyfik, wkrótce znalazł się w jednej z najkrwawszych bitew wojny – bitwie o Okinawę. Gdy Amerykanie atakowali skarpę Maeda i Hacksaw Ridge, fale żołnierzy były koszone przez zaciekły japoński opór.

Doss, wierny swojej wierze i przekonaniom, trzymał się swojej roli sanitariusza. Pod ciągłym ostrzałem wroga niestrudzenie opiekował się rannymi, ciągnąc ich na skraj skarpy i opuszczając ich za pomocą liny na bezpieczną ziemię poniżej. Gdy inni wycofali się, Doss pozostał z tyłu i nadal pomagał rannym żołnierzom, motywowany swoją wiarą i pragnieniem ratowania życia.

Do końca brutalnej bitwy uratował życie ponad 75 rannym żołnierzom – a wszystko to bez broni i bez wystrzelenia nawet jednej kuli. Za swoją niewiarygodną odwagę i bezinteresowność Doss został po wojnie odznaczony przez prezydenta Harry’ego Trumana Medalem Honoru – pierwszym przyznanym osobie odmawiającej służby wojskowej ze względów sumienia.

Film opowiada niezwykłą historię wiary i odwagi Dossa w obliczu niebezpieczeństwa i przeciwności losu. Jego niezachwiane zasady moralne i zaangażowanie w ratowanie życia pomimo zagrożenia dla własnego czynią z niego potężny przykład nieprawdopodobnego bohatera wojennego.

Hacksaw Ridge – obsada i postacie

 • Andrew Garfield jako Desmond Doss: Garfield jest najbardziej znany z ról w filmach The Social Network, Niesamowity Spider-Man i Hacksaw Ridge.
 • Teresa Palmer jako Dorothy Schutte: Palmer wystąpiła w takich filmach jak Ciepłe ciała, Lights Out i Hacksaw Ridge.
 • Sam Worthington jako kapitan Glover: Worthington jest znany z takich filmów jak Avatar, Starcie Tytanów i Hacksaw Ridge.
 • Luke Bracey jako Smitty Ryker: Bracey wystąpił w filmach Point Break, Hacksaw Ridge i Holidate.
 • Hugo Weaving jako Tom Doss: Weaving znany jest z ról w trylogii Matrix, V jak Vendetta i Hacksaw Ridge.
 • Rachel Griffiths jako Bertha Doss: Griffiths zagrała w filmach Muriel’s Wedding, Six Feet Under i Hacksaw Ridge.
 • Richard Roxburgh jako pułkownik Stelzer: Roxburgh wystąpił w filmach Moulin Rouge, Mission Impossible 2 i Hacksaw Ridge.

Czy mogę oglądać Hacksaw Ridge na Netflix poza USA z darmową siecią VPN?

Korzystanie z darmowej sieci VPN, która nie zapewnia wystarczającej ochrony, jest szkodliwe. Darmowe sieci VPN często mają słabe zabezpieczenia, które mogą pozwolić hakerom na kradzież informacji, mogą zobaczyć każdą aktywność użytkownika, więc dane nie są prywatne.

Sieci VPN klasy premium działają lepiej i mogą niezawodnie odblokowywać programy i filmy Netflix z różnych krajów. Usługi VPN klasy premium, takie jak ExpressVPN, oferują najwyższej klasy szyfrowanie, zasady zerowego rejestrowania i szybkie serwery zoptymalizowane pod kątem streamowania.

Z drugiej strony, sieci VPN klasy premium, takie jak ExpressVPN, używają super silnych kodów szyfrujących, których nikt nie jest w stanie złamać. Sieci VPN klasy premium mają superszybkie serwery do streamowania filmów takich jak Hacksaw Ridge na Netflix bez buforowania i opóźnień.

Inwestowanie w usługi VPN premium, takie jak ExpressVPN, jest przez nas wysoce zalecane. Osobiście przetestowaliśmy ExpressVPN do oglądania Hacksaw Ridge na Netflix poza USA zamiast niewiarygodnych alternatyw, takich jak darmowe VPN.

Dlaczego ExpressVPN jest najlepszy do oglądania Hacksaw Ridge na Netflix poza USA?

ExpressVPN to najlepsze rozwiązanie do streamowania Hacksaw Ridge na Netflix poza USA, niezależnie od lokalizacji geograficznej użytkownika. Dysponując rozległą siecią ponad 3000 serwerów w 94 krajach, umożliwia zmianę regionu Netflix i dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi z całego świata bez żadnych ograniczeń.

Cechą wyróżniającą ExpressVPN jest wysoka wydajność, wynosząca 89,42 MBP przy połączeniu o przepustowości 100 Mb/s, a także MediaSteamer DNS dla urządzeń bez natywnej obsługi VPN i możliwość podłączenia do ośmiu urządzeń jednocześnie.

ExpressVPN obsługuje różne platformy, priorytetowo traktuje bezpieczeństwo dzięki funkcjom takim jak Network Lock i szyfrowanie oraz oferuje 15-miesięczną subskrypcję w cenie 12 (6,67 USD/miesiąc). Obejmuje ona 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przetestowaliśmy ExpressVPN, aby uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix poza USA i udało nam się znaleźć kilka filmów i programów bez żadnych problemów.

Podsumowanie

Hacksaw Ridge to niesamowity film wojenny oparty na prawdziwej historii. W tym filmie zobaczysz, jak Desmond Doss stawia czoła własnym problemom i walczy niesamowicie na wojnie. Bez wątpienia jest to film, który trzeba obejrzeć!

Wypróbowaliśmy już ExpressVPN do oglądania Hacksaw Ridge na Netflix poza USA i polecamy go wszystkim naszym czytelnikom.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz