Jak oglądać HBO Max na Firestick poza USA w 2024 – Kroki + przewodnik

Jak oglądać HBO Max na Firestick poza USA w 2024 krokach + przewodnik

Szukasz instrukcji, jak oglądać HBO Max na Fire Stick? Następnie kliknąłeś we właściwe miejsce, ponieważ w tym artykule pokazano, jak uzyskać dostęp do usługi HBO Max na Amazon Firestick. Przejdź od razu do kroków lub czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o platformie HBO Max.

HBO Max to wiodąca usługa płatnej telewizji, która oferuje hitowe programy, filmy, seriale telewizyjne, oryginały itp. Od różnych marek, takich jak Adult Swim, Cartoon Network, DC, TCM, Looney Tunes i Sesame Workshop.

Niestety, nie możesz uzyskać dostępu do usługi na Fire Stick, jeśli mieszkasz poza Ameryką, ponieważ usługa jest obecnie dostępna w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej i Europie. Ograniczenia geograficzne i umowy licencyjne uniemożliwiają oglądanie HBO Max w nieobsługiwanych regionach.

Następujący komunikat o błędzie pojawia się na Firestick TV podczas próby odblokowania HBO Max poza terytoriami amerykańskimi.

“Przepraszamy, HBO MAX nie jest jeszcze dostępne w Twoim regionie”.

Na szczęście możesz rozwiązać tę sprawę za pomocą usługi VPN premium. Przyjrzyjmy się teraz prostym krokom związanym z ominięciem ograniczeń regionalnych HBO Max.

Jak mogę uzyskać HBO Max na Fire Stick z VPN?

Użytkownicy Amazon Firestick TV mogą teraz łatwo uzyskać dostęp do HBO Max poza krajami amerykańskimi, postępując zgodnie z prostymi instrukcjami wymienionymi poniżej:

 • Subskrybuj usługę VPN premium, taką jak ExpressVPN.
 • Pobierz / zainstaluj aplikację na Amazon Fire TV Stick.
 • Połącz się z serwerem VPN w Stanach Zjednoczonych.
 • Przejdź do “Ustawień” i otwórz menu “Lokalizacja”
 • Ustaw swoją lokalizację na “Stany Zjednoczone”.
 • Wyszukaj aplikację “HBO Max” w sklepie Amazon App Store.
 • Kliknij przycisk “Pobierz” i gotowe!
 • Poznaj epicki katalog treści HBO Max na Firestick.

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby odblokować HBO Max na Firestick?

Kto nie chciałby streamować HBO Max na Firestick w jakości HD? Oczywiście wszyscy! Wydania HBO Max są po prostu fantastyczne i inspirujące, przyciągając uwagę wszystkich fanów HBO Max!

Jedynym rozczarowaniem, jakie mogą napotkać fani spoza USA, są bariery geograficzne nałożone na HBO Max. HBO Max wiąże się ze ścisłymi umowami dotyczącymi praw autorskich do treści i ograniczeniami geograficznymi, które uniemożliwiają użytkownikom dostęp do usługi w obszarach objętych blokadą regionalną.

Na przykład, jeśli chcesz oglądać popularny film HBO Max “Infinity Train” na Firestick TV, musisz ukryć swoją rzeczywistą lokalizację w USA. W tym miejscu do gry wkracza VPN.

Wirtualna sieć prywatna (VPN) maskuje Twoją lokalizację, umożliwiając wybór serwera w USA, który odblokowuje amerykańskie HBO Max na najnowszym urządzeniu do przesyłania strumieniowego. VPN przekierowuje adres IP użytkownika przez bezpieczny, zaszyfrowany tunel, utrudniając w ten sposób dostawcom usług HBO Max identyfikację rzeczywistej geolokalizacji użytkownika.

Najlepsze sieci VPN dla HBO Max na Firestick poza USA

Czy chcesz oglądać HBO Max na Fire TV Stick poza USA? Cóż, twoje wyszukiwanie kończy się tutaj, ponieważ przetestowaliśmy ponad 15 VPN, spośród których trzy najlepsze VPN wykonały świetną robotę, odblokowując całą bibliotekę treści Max na Firestick.

Spójrz na trzy najlepsze sieci VPN i wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom przesyłania strumieniowego!

ExpressVPN: Najlepsza sieć VPN do oglądania HBO Max na Firestick

Łączna liczba serwerów: 3,000+ | Kraje: 94+ | Serwery w USA: 23+ w 14+ miastach | Ocena Trustpilot: 4.7 | Jednoczesne połączenia: 5

Wiodące narzędzie programowe – ExpressVPN, zostało wprowadzone na rynek VPN w 2009 roku. Jest to dobrze znana usługa VPN oferująca ponad 3000 ultraszybkich serwerów w ponad 94 krajach, w tym ponad 23 serwery w ponad 14 miastach USA. Przydaje się do odblokowania szerokiej gamy usług VoD, takich jak Disney+, Netflix, Hulu, Peacock TV, TVNZ, iQIYI, DSTV itp.

Po eksperymentach z serwerem ExpressVPN New York na połączeniu 100 Mb/s uzyskaliśmy odpowiednio prędkość pobierania 89,97 Mb/s i prędkość wysyłania 86,51 Mb/s. Ponadto nie mieliśmy wpływu na nowy zakaz VPN HBO Max, korzystając z serwera ExpressVPN US.

Oprócz Firestick TV, ExpressVPN wykazuje kompatybilność z wieloma urządzeniami, w tym Android, iOS, Windows, Linux, Mac i routerami. Przetestowaliśmy również ExpressVPN do oglądania Maxa na PS4 i działało idealnie.

Co więcej, ExpressVPN działa na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie w ramach jednej subskrypcji. Roczny pakiet ExpressVPN kosztuje około 6,67 USD z 30-dniową polityką zwrotów.

Werdykt: protokół Lightway sieci ExpressVPN poprawia jakość streamingu, zapewniając bezpieczne połączenie, które jest szybsze i bardziej niezawodne.

Surfshark: Niedroga sieć VPN do oglądania HBO Max na Fire Stick

Łączna liczba serwerów: 3,200+ | Kraje: 90+ | Serwery w USA: 500+ w ponad 20 miastach | Ocena Trustpilot: 4.3 | Jednoczesne połączenia: Nieograniczony

Surfshark z siedzibą na Brytyjskiej Wyspie Dziewiczej został założony w 2018 roku jako opłacalna sieć VPN dla maniaków streamingu z niskim budżetem. Obejmuje 500 serwerów w ponad 20 krajach amerykańskich, umożliwiając oglądanie ulubionych filmów i programów na HBO Max na najnowszym Firestick.

Aby sprawdzić szybkość połączenia SurfsharkVPN, przetestowaliśmy ich serwer w Stanach Zjednoczonych – Los Angeles na połączeniu 100 Mbps. Uzyskaliśmy wyjątkową prędkość pobierania 85,22 Mb / s i prędkość wysyłania 83,71 Mb / s, zapewniając bezbuforowe przesyłanie strumieniowe za granicą.

Co więcej, Surshark umożliwia jednoczesne łączenie się z nieograniczoną liczbą urządzeń w ramach jednego pakietu subskrypcji. Surfshark dostępny jest w cenie 2,49 USD/miesiąc (81% zniżki na plan 2-letni) wraz z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Werdykt: Technologia zaciemniania Surfshark pomaga odblokować szereg usług streamingowych, w tym US Disney Plus. Ponadto Surfshark oferuje następujące funkcje: Kill Switch, GPS Spoofing, Clean Web, Bypasser i Multihop connect.

NordVPN: najszybsza sieć VPN do oglądania HBO Max na Firestick

Łączna liczba serwerów: 5,400+ | Kraje: 60+ | Serwery w Stanach Zjednoczonych: 1,970+ w ponad 15 miastach | Ocena Trustpilot: 4.5 | Jednoczesne połączenia: 6

NordVPN to jedna z niesamowitych i najszybszych sieci VPN, która zadebiutowała w 2012 roku. Jest to centrum jednej z największych sieci z ponad 5 200 serwerami w ponad 60 krajach, z czego ponad 1 970 serwerów znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Przeprowadziliśmy nawet testy szybkości NordVPN, aby przeanalizować, jak dobrze omija ograniczenia geograficzne HBO Max. Ku naszemu zaskoczeniu, sieć oferowała nieprzerwane prędkości pobierania na poziomie 89,97 Mb/s i wysyłania 86,51 Mb/s przy połączeniu 100 Mb/s.

Jeśli subskrybujesz NordVPN i chcesz oglądać HBO Max z rodziną, jest to możliwe, ponieważ możesz połączyć sześć różnych urządzeń jednocześnie. Możesz nawet wypróbować 7-dniową bezpłatną wersję próbną na urządzeniach z Androidem, iOS i macOS z 30-dniową polityką zwrotów!

Ocena: NordVPN zapewnia ochronę danych w Internecie dzięki protokołowi WireGuard i technice szyfrowania AES-256-GCM. Funkcja CyberSec działa również przeciwko wyskakującym okienkom i reklamom podczas oglądania treści HBO Max na Firestick TV.

Czy mogę używać darmowej sieci VPN do oglądania HBO Max na Firestick?

Zastanawiasz się, czy darmowa sieć VPN jest lepszą opcją? Ponieważ przetestowaliśmy większość sieci VPN, przeszliśmy również przez niektóre z bezpłatnych dostępnych obecnie na rynku. Zgodnie z naszą analizą nie zalecamy korzystania z bezpłatnej sieci VPN.

Darmowe sieci VPN naruszają bezpieczeństwo i prywatność danych, sprzedając je użytkownikom zewnętrznym w zamian za pieniądze. Twój adres IP może zostać ujawniony i wykryty, co spowoduje zablokowanie usługi HBO Max na Firestick TV.

Problemy z proxy HBO Max również często pojawiają się na ekranie z powodu ich słabego szyfrowania i ograniczonej liczby serwerów, co skutkuje najgorszym streamingiem! I jest to coś, czego nie zalecamy naszym czytelnikom!

Zainwestuj w niezawodną usługę VPN, taką jak ExpressVPN, aby uniknąć oszustw związanych z darmowymi VPN!

Jak zarejestrować się w HBO Max na Fire TV Stick

Chcesz oglądać HBO Max na swoim Fire Stick? Aby korzystać z usługi, musisz mieć aktualne konto HBO Max; w przeciwnym razie nie będziesz mógł oglądać żadnych tytułów na Firestick w HBO Max. Aby uzyskać dostęp do dowolnego programu HBO Max poza Ameryką, musisz najpierw uzyskać członkostwo i zasubskrybować VPN, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Poniżej przedstawiono dwie różne metody subskrypcji HBO Max na Firestick.

Metoda amerykańskiej karty kredytowej

Aby zasubskrybować HBO Max na Firestick, pierwszą metodą jest pożyczenie amerykańskiej karty kredytowej członka rodziny, przyjaciela lub krewnego. Po uzyskaniu danych karty kredytowej możesz utworzyć konto HBO Max w wybranej lokalizacji, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Zaloguj się do swojego konta ExpressVPN na urządzeniu Firestick TV.
 • Połącz się z serwerem amerykańskim, takim jak Nowy Jork, Los Angeles lub innym serwerem w USA.
 • Przejdź do witryny Max i kliknij opcję Subskrybuj.
 • Wybierz żądany pakiet subskrypcji HBO Max.
 • Wprowadź odpowiednie informacje, aby utworzyć konto HBO Max.
 • Wypełnij dane rozliczeniowe, w tym numer amerykańskiej karty kredytowej i amerykański kod pocztowy. (Wyszukaj amerykański kod pocztowy w Google i dodaj go, na przykład 02196, 71601, 90001, 96162, 92617).
 • Voila! Streamuj HBO Max na Firestick TV bez wysiłku.

Metoda karty podarunkowej

Uzyskanie subskrypcji HBO Max za pomocą karty podarunkowej jest również łatwą metodą, która wymaga jedynie amerykańskiej karty podarunkowej HBO Max. Wykonaj poniższe czynności, aby zasubskrybować konto HBO Max na Firestick za pomocą karty podarunkowej.

 • Otwórz MyGiftCardSupply i kup amerykańską kartę podarunkową HBO Max, aby zarejestrować konto HBO Max bez konieczności posiadania amerykańskiej karty kredytowej.
 • Wybierz cenę karty upominkowej wymienioną pod jej opisem, a następnie dodaj żądaną kwotę do koszyka i przejdź do strony kasy.
 • Wybierz metodę płatności i podaj niezbędne informacje, w tym imię, nazwisko i adres e-mail. Po pomyślnym dokonaniu płatności otrzymasz kod karty podarunkowej na swój adres e-mail. Sprawdź swoją pocztę e-mail, a jeśli nie możesz znaleźć karty podarunkowej w skrzynce odbiorczej, sprawdź dwukrotnie folder spamu.
 • Wybierz opcję Zrealizuj kartę podarunkową podczas rejestracji w aplikacji HBO Max na Firestick.
 • Wprowadź numer karty podarunkowej i kod pocztowy USA.
 • Dodaj inne informacje potrzebne do utworzenia konta.
 • Bingo! Ciesz się strumieniowaniem HBO Max na Firestick.

Najlepsze filmy i programy do oglądania na HBO Max Firestick

HBO Max nadaje obowiązkowe filmy i programy telewizyjne, które są uwielbiane przez każdego entuzjastę przesyłania strumieniowego. Tutaj znajdziesz najlepsze filmy i programy, które możesz oglądać na HBO Max na Firestick za pomocą oprogramowania VPN.

Popularne filmy do oglądania HBO Max na Smart TV

 • Moonfall
 • DC League of Super-Pets
 • Halloween zabija
 • Złośliwy
 • Wpadka
 • Free Guy
 • Batman
 • Śmierć na Nilu
 • Ostatnia noc w Soho
 • Nocny dom
 • Belle
 • Elvis
 • Stary
 • Mortal Kombat
 • Doktor Sen

Popularne programy do oglądania HBO Max na Smart TV

 • Dom smoka
 • Sukcesja
 • Przemysł
 • Abbott Elementary
 • Walker
 • Rick i Morty
 • Klatka schodowa
 • Duch
 • Stargirl
 • Westworld
 • Hacki
 • Pozłacany wiek
 • Mroczne materie
 • Tytani
 • Sprawiedliwe kamienie szlachetne

Jak zaktualizować HBO Max na Firestick?

Najnowsza wersja aplikacji HBO Max jest obsługiwana na Fire Stick, więc jeśli pojawi się komunikat o błędzie “Nieobsługiwana wersja” na Fire TV Stick, oznacza to w szczególności, że używasz starej wersji aplikacji HBO Max. Wykonaj poniższe czynności, aby zaktualizować HBO Max na Firestick:

 • Znajdź i zaznacz aplikację HBO Max na ekranie głównym Fire TV. Jeśli nie możesz zlokalizować HBO Max w wierszu “Ostatnie” lub “Twoje aplikacje i kanały”, możesz go znaleźć, przytrzymując przycisk “Strona główna” pilota przez kilka sekund, a następnie wybierając opcję “Aplikacje”.
 • Po podświetleniu aplikacji HBO Max naciśnij przycisk Menu na pilocie i wybierz “Więcej informacji” z menu w prawym dolnym rogu ekranu.
 • Wybierz przycisk “Aktualizuj”, aby zaktualizować najnowszą aplikację HBO Max na Firestick.

Uwaga: Jeśli z jakiegoś powodu nie ma opcji aktualizacji dla aplikacji HBO Max i jesteś pewien, że aktualizacja jest dostępna, musisz odinstalować aplikację, a następnie zainstalować ją ponownie. Zainstalowanie aplikacji z Amazon Appstore spowoduje przekierowanie do najnowszej wersji, niezależnie od tego, która wersja była wcześniej zainstalowana na Firestick. Pamiętaj, że odinstalowanie, a następnie ponowne zainstalowanie aplikacji HBO Max spowoduje wyczyszczenie wszystkich ustawień / zmian / loginów dla tej aplikacji.

Jak oglądać HBO Max na Firestick: Często zadawane pytania

Możesz napotkać pewne obawy, gdy usiądziesz, aby oglądać HBO Max na Fire TV Stick. Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące przesyłania strumieniowego HBO Max na urządzeniu Fire Stick.

Dlaczego nie mogę znaleźć HBO Max na Firestick?

Najbardziej prawdopodobnymi przyczynami niemożności znalezienia HBO Max na Firestick są wadliwa baza danych w systemie lub ukryte istnienie uszkodzonej pamięci podręcznej, wady i przepełnienie danych.

Dlaczego nie mogę pobrać HBO Max na mój Firestick?

Jeśli pobieranie HBO Max na Firestick jest trudne, możliwe jest, że baza danych w Firestick jest uszkodzona lub istnieje nadmierna ilość pamięci podręcznej, błędów i danych systemowych, które należy szybko usunąć. Tak więc, gdy uwolnisz swoje urządzenie Firestick od tego rodzaju śmieci, możesz skutecznie pobrać aplikację HBO Max.

Jak uzyskać telewizję na żywo HBO Max na Firestick?

Chociaż HBO Max nie oferuje kanałów na żywo, subskrypcja HBO Max za pośrednictwem Hulu + Live TV, DirecTV Stream lub YouTube TV. Rejestracja w Hulu + Live TV jest tak samo łatwa, jak uzyskanie zwykłego HBO Max. Różnica między nimi polega na tym, że subskrypcja Firestick Hulu + Live jest znacznie droższa i wynosi 54,99 USD miesięcznie.

Jak wylogować się z HBO Max na Firestick?

Aby wylogować się z HBO Max na telewizorze Firestick, przejdź do ikony Ustawienia na telewizorze, przewiń w prawo do opcji Wyloguj, a następnie wybierz opcję Wyloguj. Wreszcie wylogowałeś się z konta HBO Max na Firestick.

Podsumowanie

Po prostu włącz Firestick i korzystając z wyszukiwania Alexa, “znajdź HBO Max”, aby pobrać i oglądać epickie programy telewizyjne i filmy w tej usłudze przesyłania strumieniowego. Możesz jednak potrzebować subskrypcji VPN, która umożliwia dostęp do HBO Max w regionach z ograniczeniami geograficznymi. Trzy najlepsze sieci VPN to sieci VPN, które trzeba kupić, aby odblokować ogromną bibliotekę HBO Max w swojej lokalizacji.

Podobne wpisy