Jak oglądać HBO Max poza USA z VPN w 2024 – Kroki + przewodnik

Jak oglądać HBO Max poza USA z VPN w 2024 - Kroki + przewodnik

Czy chcesz oglądać najnowsze filmy i programy HBO Max podczas podróży zagranicznych? Cóż, być może będziesz musiał dowiedzieć się, jak oglądać HBO Max poza USA i uzyskać nieograniczony dostęp do biblioteki HBO Max USA bez wysiłku w dowolnym miejscu na świecie. Kliknij tutaj, aby odblokować HBO Max, lub czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji…

HBO Max jest domem dla jednej z największych platform rozrywkowych w USA z popularnymi filmami, programami telewizyjnymi i serialami, takimi jak Father Bride, Euphoria, FBOY Island i Succession, The Batman, a także bardziej przygodowymi programami, takimi jak Fantastic Beasts: Tajemnice Dumbledore’a, Hellboy, The Incredible Hulk i wiele innych.

Niestety, ta usługa streamingowa jest niedostępna w wielu krajach z powodu ograniczeń geograficznych stosowanych przez HBO Max. Uzyskanie dostępu poza określonymi terytoriami może skutkować następującym komunikatem:

“Przepraszamy, HBO Max nie jest jeszcze dostępne w twoim regionie”.

Jak oglądać HBO Max z dowolnego miejsca w 2024 roku?

Na szczęście ominięcie ograniczeń geograficznych jest teraz tylko kwestią sekund z pomocą najlepszych sieci VPN dla HBO Max! Wykonaj proste kroki wymienione poniżej, aby odblokować i streamować HBO Max poza USA z pełną cyfrową wolnością!

 • Subskrybuj usługę VPN. (Polecamy ExpressVPN ze względu na ultraszybkie serwery).
 • Zainstaluj aplikację i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.
 • Połącz się z serwerem w USA.
 • Odwiedź stronę internetową HBO Max.
 • Zaloguj się za pomocą swojego konta HBO Max lub zarejestruj się, aby utworzyć nowe.
 • Oglądaj HBO Max poza USA bez żadnych zakłóceń.

Dlaczego potrzebujesz VPN dla HBO Max?

Kto nie lubi streamować popularnych programów i filmów na HBO Max w jakości HD? Rzeczywiście, każdy! Jeśli jednak próbowałeś uzyskać dostęp do ulubionych treści w HBO Max poza określonymi regionami, możesz mieć kłopoty, ponieważ HBO jest zablokowane regionalnie.

Nawet jeśli masz już subskrypcję HBO Max, nie możesz uzyskać do niej dostępu, dopóki nie skorzystasz z niezawodnej usługi VPN do przesyłania strumieniowego poza USA. HBO Max nakłada ograniczenia dotyczące treści i praw autorskich, aby chronić się przed dystrybucją swoich treści do nieautoryzowanych dostawców w innych krajach.

To właśnie tutaj VPN wkracza do gry! VPN to wirtualna sieć prywatna, która maskuje bieżący adres IP i przekierowuje go przez zaszyfrowany tunel. Będziesz potrzebował serwera w USA, który może bezbłędnie odblokować HBO Max. Ponadto zapewnia ochronę i bezpieczeństwo wszystkich informacji w Internecie.

Aby bezpiecznie streamować na HBO Max, wystarczy zalogować się na swoje konto za pomocą najlepszej dostępnej sieci VPN, która oferuje maksymalną prędkość i przepustowość wraz z solidną ochroną bezpieczeństwa.

Najlepsze sieci VPN współpracujące z HBO Max poza USA

Przetestowaliśmy i zbadaliśmy ponad 50 sieci VPN dostępnych obecnie na rynku, z których 3 VPN dają najlepsze wyniki ze względu na ich najwyższej klasy serwery, szybką łączność i najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa. Poniżej znajdują się 3 najlepsze sieci VPN, dzięki którym HBO Max jest dostępny poza USA.

ExpressVPN: Najlepsza sieć VPN do oglądania HBO Max poza USA

Łączna liczba serwerów: 3,000+ | Kraje: 94+ | Serwery amerykańskie: 23+ w 14+ miastach | Ocena Trustpilot: 4.7 | Jednoczesne połączenia: 5

Express VPN został założony w 2009 roku i znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Ta sieć VPN jest wymieniona jako jedna z najlepszych sieci VPN do oglądania HBO Max z ponad 23 serwerami w ponad 14 amerykańskich miastach. Dobrze radzi sobie z omijaniem ograniczeń treści na platformach streamingowych, takich jak Hulu, Netflix, Disney+ i Peacock TV.

Kiedy testowaliśmy Express VPN na serwerze w New Jersey, uzyskaliśmy niesamowitą prędkość pobierania 89,97 Mb/s i prędkość wysyłania 86,51 Mb/s na połączeniu 100 Mb/s. Oznacza to, że możesz cieszyć się płynnym i pozbawionym opóźnień oglądaniem ulubionych seriali na HBO Max.

W ramach jednego planu subskrypcji ExpressVPN można podłączyć do 5 urządzeń jednocześnie. Co więcej, aplikacje są kompatybilne z niezliczoną liczbą urządzeń, w tym Windows, Mac, Android, iOS i nie tylko. Co najlepsze, wszystkie plany objęte są 30-dniową gwarancją zwrotu kosztów zakupu.

Werdykt: ExpressVPN wprowadził wyjątkową technologię w postaci protokołu Lightway, zapewniając nieprzerwaną, szybką i płynną łączność. Subskrybuj roczny pakiet ExpressVPN za 6,67 USD i zaoszczędź 49% dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Surfshark: Niedrogi VPN do oglądania HBO Max poza USA

Łączna liczba serwerów: 3,200+ | Kraje: 90+ | Serwery amerykańskie: 500+ w ponad 20 miastach | Ocena Trustpilot: 4.3 | Simultaneous Connections: Bez ograniczeń

Osoby z ograniczonym budżetem mogą zdecydować się na tę opłacalną sieć VPN-Surfshark, która ma siedzibę w Holandii i została uruchomiona w 2018 roku. Jest to idealna sieć VPN do oglądania wszystkich hitowych filmów i programów na HBO Max, z ponad 500 serwerami w ponad 20 amerykańskich miastach. Surfshark działa stosunkowo dobrze w porównaniu do innych sieci VPN do odblokowywania HBO Max w dowolnym miejscu na świecie.

Po przetestowaniu Surfshark na serwerze w Los Angeles uzyskaliśmy niesamowitą prędkość pobierania 85,22 Mb/s i wysyłania 83,71 Mb/s przy połączeniu 100 Mb/s. Wystarczy połączyć się z serwerem Surfshark US i odkryć szereg ekskluzywnych programów, takich jak Westworld, Euphoria, Last Night in Soho i wiele innych.

To więcej niż w przypadku większości sieci VPN, które oferują tylko od 5 do 10 połączeń z urządzeniami w ramach jednej subskrypcji. Surfshark umożliwia swoim użytkownikom łączenie się na nieograniczonej liczbie urządzeń jednocześnie w ramach jednej subskrypcji. Co więcej, Surshark to opłacalna sieć VPN, która kosztuje 2,49 USD miesięcznie (81% zniżki na plan 2-letni) wraz z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Werdykt: Surfshark ukrywa adres IP użytkownika dzięki technologii zaciemniania, która sprawia, że HBO Max myśli, że użytkownik przegląda treści w USA. Co więcej, zawiera kilka niesamowitych funkcji, takich jak GPS Spoofing, Multi-hop connect i bypassing.

NordVPN: najszybsza sieć VPN do oglądania HBO Max poza USA

Łączna liczba serwerów: 5,400+ | Kraje: 60+ | Serwery amerykańskie: 1,970+ w ponad 15 miastach | Ocena Trustpilot: 4.5 | Simultaneous Connections: 6

NordVPN to dobrze znana usługa VPN, która została założona w Panamie dziesięć lat temu. Oferuje ponad 5 200 serwerów w ponad 60 krajach, z czego ponad 1 970 serwerów znajduje się w ponad 15 amerykańskich miastach. Płynnie omija ograniczenia geograficzne w HBO Max, umożliwiając połączenie z serwerem NordVPN USA!

Przetestowaliśmy nawet serwer #3097, aby przeanalizować wydajność i test prędkości tej sieci VPN w celu odblokowania HBO Max. Ku naszemu zaskoczeniu, otrzymaliśmy niesamowicie szybkie prędkości pobierania 89,97 Mb/s i wysyłania 86,51 Mb/s na połączeniu 100 Mb/s. NordVPN zawiera listę świetnych funkcji, w tym szyfrowanie AES-256-bit, technologię zaufanych serwerów, ochronę przed wyciekiem DNS i wbudowany wyłącznik awaryjny.

Możesz podłączyć do sześciu urządzeń jednocześnie w ramach jednej subskrypcji, dzięki czemu udostępnianie konta VPN znajomym i rodzinie jest teraz łatwe i wygodne z pomocą NordVPN. Zachęcamy do zapoznania się z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym NordVPN dostępnym dla systemów Android, iOS i macOS.

Werdykt: W celu odblokowania treści z ograniczeniami geograficznymi w usługach takich jak HBO Max, NordVPN udostępnia listę serwerów, które wykorzystują zaciemnianie.

Jak oglądać HBO Max na różnych urządzeniach?

Oglądanie HBO Max na najnowszych urządzeniach jest wygodne i łatwe, ponieważ HBO Max jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, w tym z Androidem, iOS, Apple TV, LG Smart TV, Amazon Firestick, Roku, Xbox One i Xbox Series itp.

Jeśli w przypadku, HBO Max jest niekompatybilny z twoim urządzeniem, nadal możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej HBO Max. Tymczasem, jeśli masz obsługiwane urządzenie, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby oglądać HBO Max poza USA.

Oglądaj HBO Max poza USA na Androidzie

Wykonaj poniższe czynności, aby udostępnić HBO Max na swoim urządzeniu z Androidem:

 • Subskrybuj niezawodną usługę VPN. Polecamy ExpressVPN!
 • Pobierz i skonfiguruj VPN na preferowanym gadżecie lub urządzeniu.
 • Uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem zlokalizowanym w USA.
 • Otwórz Sklep Google Play i przejdź do ustawień “Konto”.
 • Wybierz USA i wypełnij odpowiednie pola w sekcji “Kraje i profile”.
 • Otrzymasz teraz komunikat “Ostrzeżenie” ze Sklepu Google Play
 • Stuknij w “Zaakceptuj zmianę”, a następnie poczekaj na przejście.
 • Wyszukaj aplikację “HBO Max” w sklepie Google Play i zainstaluj ją na swoim urządzeniu.
 • Zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń i utwórz profil użytkownika.
 • Ciesz się streamingiem HBO Max na Androida poza USA!

Oglądaj HBO Max poza USA na iOS

 • Znajdź opcję “iTunes i App Stores” w menu ustawień urządzenia z systemem iOS.
 • Stuknij “Apple ID”, a następnie otwórz menu z napisem “Wyświetl Apple ID”.
 • Wybierz opcję “Kraj/region” i dotknij “Zmień kraj lub region”.
 • Wybierz “Stany Zjednoczone” z listy krajów i wypełnij wymagane informacje.
 • Przejdź do App Store i wyszukaj aplikację HBO Max, aby ją pobrać.
 • Otwórz ExpressVPN i połącz się z serwerem w USA.
 • Uruchom aplikację HBO Max na swoim urządzeniu z systemem iOS.
 • Zarejestruj się, jeśli masz już konto lub utwórz nowe.
 • Po pomyślnym zalogowaniu możesz uzyskać dostęp do pełnej biblioteki HBO Max.

Oglądaj HBO Max poza USA na Amazon Firestick

Jeśli masz konto Amazon Firestick w USA, możesz łatwo uzyskać HBO Max. W przeciwnym razie będziesz musiał połączyć się z serwerem VPN w USA w Stanach Zjednoczonych i zmienić swoją lokalizację w Amazon App Store, aby oszukać HBO Max, myśląc, że uzyskujesz dostęp do VoD z USA!

 • Subskrybuj usługę VPN, taką jak ExpressVPN.
 • Pobierz/zainstaluj aplikację na Amazon Fire TV Stick.
 • Połącz się z serwerem VPN w Stanach Zjednoczonych.
 • Przejdź do “Ustawień” i otwórz menu “Lokalizacja”
 • Ustaw swoją lokalizację na “Stany Zjednoczone”.
 • Wyszukaj aplikację “HBO Max” w sklepie Amazon App Store.
 • Kliknij przycisk “Pobierz” i gotowe!
 • Przygotuj się na pełną zabawy kolejkę górską, streamując treści w HBO Max.

Oglądaj HBO Max poza Stanami Zjednoczonymi na Roku

Zastanawiasz się, jak oglądać HBO Max poza USA na Roku? Zapoznaj się z poniższymi szczegółami i uzyskaj dostęp do HBO Max od razu na swoim urządzeniu Roku:

 • Subskrybuj niezawodną usługę VPN. Polecamy ExpressVPN!
 • Połącz się z serwerem VPN zlokalizowanym w Stanach Zjednoczonych.
 • Uzyskaj subskrypcję HBO Max, odwiedzając oficjalną stronę HBO Max.
 • Włącz urządzenie Roku.
 • Naciśnij przycisk “Home” na pilocie.
 • Przejdź do “Kanały strumieniowe” i wybierz “Dodaj kanały”.
 • Wyszukaj aplikację “HBO Max” w menu.
 • Podświetl Roku i kliknij “Dodaj kanał”.
 • Wróć do ekranu głównego i zacznij streamować HBO Max na Roku!

Jak utworzyć konto HBO Max poza USA

Tworzenie konta HBO Max jest prostym i nieskomplikowanym procesem. Ten szybki i łatwy do wykonania przewodnik pozwoli ci utworzyć konto HBO Max w bezproblemowy sposób.

 • Wybierz odpowiedni pakiet subskrypcji ExpressVPN, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie streamowania.
 • Połącz się z serwerem z listy serwerów Express VPN US.
 • Odwiedź oficjalną stronę Max i naciśnij “subskrybuj”.
 • Wybierz plan z listy dostępnych planów subskrypcji i przejdź do “Utwórz konto”.
 • Wprowadź wszystkie wymagane dane, w tym dane amerykańskiej karty kredytowej i kod pocztowy USA, które można łatwo znaleźć w Internecie.

Tadda! Możesz oglądać swoje ulubione programy telewizyjne w domu lub za granicą za pomocą jednego dotknięcia telefonu.

Ile kosztuje HBO Max?

 • Dostępne subskrypcje z reklamami bez reklam
 • Maks. miesięcznie 9,99 USD/miesiąc 99,99 USD/rok
 • Max na rok 15,99 USD/miesiąc (oszczędność 16%) 149,99 USD/rok (oszczędność 16%)

Jak oglądać HBO Max poza USA: Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chodzi o ustalenie, jak oglądać HBO Max poza Stanami Zjednoczonymi, możesz napotkać kilka wątpliwości. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy korzystanie z VPN z HBO Max wpłynie na jakość wideo?

Jeśli korzystasz z najwyższej klasy serwera VPN, takiego jak ExpressVPN, nie wpłynie to na jakość streamingu w HBO Max poza USA. Dlatego też należy zawsze wybierać wysokiej klasy sieć VPN, która nie wpływa na jakość i bezpieczeństwo aktywności online.

Czy HBO Max blokuje sieci VPN?

Tak, czasami HBO Max blokuje VPN, jeśli zidentyfikuje, że przeglądasz witrynę poza obsługiwanym regionem. Dzieje się tak, ponieważ korzystasz z VPN, który wycieka twój adres IP, a HBO Max natychmiast blokuje ci dostęp do ich treści. Dlatego zaleca się korzystanie z godnej zaufania sieci VPN, która płynnie maskuje adres IP użytkownika.

Dlaczego nie mogę oglądać HBO Max za granicą?

HBO Max jest zablokowany regionalnie, więc możesz uzyskać do niego legalny dostęp tylko wtedy, gdy mieszkasz w jednym z obsługiwanych obszarów. Jeśli znajdujesz się poza USA lub Ameryką Łacińską i próbujesz uzyskać dostęp do HBO Max, otrzymasz następujący komunikat: “Ta witryna nie jest dostępna w Twojej lokalizacji”.

Czy mogę zalogować się do mojego konta HBO Max w innym kraju?

HBO Max jest obecnie dostępny w Ameryce (z wyjątkiem Kanady) i części Europy, gdzie można odblokować całą gamę bibliotek HBO Max poprzez utworzenie konta. Możesz zalogować się na swoje konto HBO Max za granicą, korzystając z usługi VPN z amerykańskim serwerem w kraju, w którym obecnie mieszkasz.

Podsumowanie

Wreszcie wiemy, jak oglądać HBO Max poza USA, omijając ograniczenia geograficzne za pomocą usługi VPN. HBO Max oferuje niezrównaną zawartość strumieniową i jest świetną platformą do odkrywania wspaniałych rzeczy związanych z branżą rozrywkową.

Mam nadzieję, że ten przewodnik okaże się interesujący i pouczający. To była przyjemność pomóc ci w całym zamieszaniu związanym z VPN. Jeśli masz problemy z odblokowaniem HBO Max poza USA, możesz zostawić komentarz poniżej, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Podobne wpisy