Jak oglądać Jurassic World: Dominium na Netflix w USA w 2023 roku

Jak oglądać Jurassic World: Dominium na Netflix w USA w 2023 roku
Jurassic World: Dominium - obsada, fabuła, streszenie

Jurassic World dobiega epickiego końca w Jurassic World: Dominium. Chris Pratt powraca jako treser zwierząt Owen Grady, który mieszka teraz w dziczy z najmądrzejszym raptorem Blue. Jeff Goldblum również powraca jako matematyk Ian Malcolm.

Ale o nie – wszystkie rodzaje dinozaurów wędrują teraz swobodnie po całym świecie po ucieczce pod koniec ostatniego filmu. Przerażający nowy dinozaur zwany Giga również sprawia kłopoty. Aby uratować ludzi przed uwolnionymi dinozaurami, Owen i była kierowniczka parku Claire muszą połączyć siły.

Jak oglądać Jurassic World: Dominion – Łatwy przewodnik

Jeśli nie możesz znaleźć Jurassic World: Dominion w swojej bibliotece Netflix, możliwe, że Netflix nie ma praw do streamowania tego filmu w twoim regionie. Ale nie martw się; nadal możesz oglądać Jurassic World: Dominion na Netflix w USA z pomocą usługi VPN premium, takiej jak ExpressVPN.

Postępuj zgodnie z poniższym prostym przewodnikiem i oglądaj Jurassic World: Dominion na Netflix w USA bez żadnych problemów:

 1. Uzyskaj konto ExpressVPN (Otrzymaj dodatkowe trzy miesiące bez żadnych kosztów, jeśli zdecydujesz się na roczną subskrypcję, wraz z 30-dniową polityką zwrotów).
 2. Zainstaluj ExpressVPN na preferowanych urządzeniach, takich jak iOS, Android, Windows lub Mac.
 3. Otwórz aplikację i wybierz australijski serwer z listy dostępnych lokalizacji.
 4. Otwórz Netflix przez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację.
 5. Wyszukaj Jurassic World: Dominion w serwisie Netflix w USA.
 6. Zrelaksuj się i ciesz się Jurassic World: Dominion na Netflix.

Jurassic World: Dominium – Kraje Netflix

Oprócz Australii Jurassic World: Dominion jest również dostępny do oglądania w następujących regionach:

 • Belgia
 • Francja
 • Korea Południowa
 • Szwajcaria

Jurassic World: Dominion – data premiery

Jurassic World: Dominion został wydany 10 czerwca 2022 roku. Jurassic World: Dominion to ekscytujący dodatek do serii Jurassic Park, zanurzający widzów w świecie prehistorycznych cudów i niebezpieczeństw.

Film ma ocenę IMDb 8,0 na 10 i solidne 88% na Rotten Tomatoes. Film odniósł ogromny sukces w światowym box office, gromadząc łącznie 1,004 miliarda dolarów.

Jurassic World: Dominion był nominowany do wielu nagród, w tym Saturn Award, Kids’ Choice Award i People’s Choice Award.

Jurassic World: Dominium – fabuła i streszczenie

Cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar dinozaury żyją teraz i polują razem z ludźmi na całym świecie, nie ograniczając się już do parków i wysp.

Byli menedżerowie Jurassic World, Claire Dearing i Owen Grady, ratują dinozaury przed nielegalnym chwytaniem i handlem. Wkrótce jednak zostają wciągnięci w kolejną intrygę, gdy rój gigantycznej szarańczy zaczyna niszczyć uprawy – zaprojektowany przez przebiegłych naukowców z Biosyn przy użyciu zebranego DNA dinozaurów.

Claire i Owen muszą połączyć siły z nieprawdopodobnym sojusznikiem: matematykiem i ocalałym z Parku Jurajskiego dr Ianem Malcomem. Ich niebezpieczna misja prowadzi ich przez cały świat, aby przechytrzyć podstępne plany Biosyn i odkryć rewelacje na temat lepszego współistnienia z dinozaurami.

Ale Biosyn ma mroczne zamiary, projektując nowego hybrydowego dinozaura, Giganotozaura, i ożywiając przerażającego Velociraptora z przerażającą inteligencją. Aby ocalić ludzkość, Owen i Claire muszą zaryzykować wszystko w walce o wysoką stawkę przeciwko znanym i nowym genetycznie zmodyfikowanym zagrożeniom ze strony dinozaurów.

Jurassic World: Dominium – obsada i postacie

 • Chris Pratt jako Owen Grady: Pratt jest znany z Guardians of the Galaxy, Parks and Recreation i The Lego Movie.
 • Bryce Dallas Howard jako Claire Dearing: Howard zagrała w The Help, serii Twilight i Rocketman.
 • Jeff Goldblum jako dr Ian Malcolm: Goldblum znany jest z ról w filmach Mucha, Dzień Niepodległości i Thor: Ragnarok.
 • Sam Neill jako dr Alan Grant: Neill jest znany z takich filmów jak Park Jurajski, Fortepian i Polowanie na dzikich ludzi.
 • Laura Dern jako dr Ellie Sattler: Dern wystąpiła w filmach Blue Velvet, Dzikość serca i Małe kobietki.
 • Omar Sy jako Barry Sembène: Sy wystąpił w filmach Intouchables, Transformers: Ostatni Rycerz i Lupin.
 • Isabella Sermon jako Maisie Lockwood: Sermon zagrała Maisie w filmie Jurassic World: Upadłe królestwo.

Czy mogę oglądać Jurassic World: Dominium na Netflix w USA z darmową siecią VPN?

Darmowe sieci VPN nie są przez nas zalecane do oglądania filmów takich jak Jurassic World: Dominion na Netflix w USA, gdyż większość z nich może rejestrować aktywność użytkowników, narażając ich dane na ujawnienie. Kolejną wadą darmowych sieci VPN jest to, że wykorzystują one słabo zaszyfrowane adresy IP z czarnej listy, co może powodować błędy proxy w Netflix.

Sieci VPN klasy premium działają lepiej i mogą niezawodnie odblokowywać programy i filmy Netflix z różnych krajów. Usługi VPN klasy premium, takie jak ExpressVPN, oferują najwyższej klasy szyfrowanie, zasady zerowego rejestrowania i szybkie serwery zoptymalizowane pod kątem streamowania.

Wybierając VPN do oglądania Jurassic World: Dominion na Netflix w USA, zaleca się inwestowanie w sieci VPN klasy premium.

Inwestowanie w usługi VPN premium, takie jak ExpressVPN, jest przez nas wysoce zalecane, ponieważ przeprowadziliśmy osobiste testy przy użyciu ExpressVPN do oglądania Jurassic World: Upadłe królestwo na Netflix i potwierdziliśmy jego wyjątkową wydajność i możliwości.

Dlaczego ExpressVPN jest najlepszy do oglądania Jurassic World: Dominium na Netflix w USA?

ExpressVPN jest najlepszy do streamowania programów i filmów Netflix niezależnie od lokalizacji geograficznej. ExpressVPN posiada rozległą sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach, co zapewnia nieograniczony dostęp do treści zablokowanych geograficznie, takich jak Jurassic World: Dominion na Netflix w USA.

Jego cechą wyróżniającą jest niezwykła wydajność, utrzymująca prędkość połączenia 95,42 Mb / s, oferująca płynne i bezbuforowe przesyłanie strumieniowe Jurassic World: Dominion na Netflix w USA.

Wraz z funkcjami takimi jak Split Tunneling, Internet Kill Switch i technologia TrustedServer, funkcje DNS MediaSteamer ExpressVPN umożliwiają korzystanie z VPN na urządzeniach bez natywnej obsługi VPN i można podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie.

ExpressVPN oferuje 15-miesięczną subskrypcję w cenie 12 (6,67 USD/miesiąc). Obejmuje ona 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i całodobową obsługę klienta. Możesz więc wypróbować ją bez ryzyka, a jeśli gdzieś utkniesz, ich najwyższej klasy obsługa klienta jest tam, aby zapewnić pomoc.

Przetestowaliśmy ExpressVPN, aby uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix poza USA i udało nam się znaleźć kilka filmów i programów bez żadnych problemów.

Podsumowanie

Jurassic World: Dominion to pozycja obowiązkowa dla fanów serii Jurassic Park i wszystkich spragnionych przyspieszającej bicie serca akcji i hipnotyzujących widowisk z udziałem dinozaurów. Dzięki wciągającej fabule, zapierającej dech w piersiach oprawie wizualnej i powrotowi kultowych postaci, jest to kinowa przygoda, która na nowo definiuje epickość.

Nie przegap tej ekscytującej podróży do świata dinozaurów, ponieważ łączy ona nostalgię i innowacje, aby zapewnić niezapomniane wrażenia. ExpressVPN to najbardziej polecana sieć VPN, która zapewnia dostęp do Jurassic World: Dominion na Netflix w USA niezależnie od lokalizacji.

Jak oglądać Jurassic World: Dominium na Netflix w USA w 2023 roku
Jurassic World: Dominium - obsada, fabuła, streszenie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz