Jak oglądać Love Island na Hulu spoza USA?

Jak oglądać Love Island na Hulu spoza USA?

Love Island US to randkowy reality show, którego akcja rozgrywa się na tropikalnej plaży w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie rozpoczął się w Wielkiej Brytanii, a później został przyjęty przez USA, Australię, Hiszpanię, Szwecję i inne kraje.

Program polega na pozostawieniu samotnych mężczyzn i kobiet na pustej wyspie, którzy mają umawiać się na randki i znaleźć swoje miejsce w całym programie. Para, która nie radzi sobie dobrze, zostanie wyrzucona i odesłana do domu. W finale widzowie decydują o zwycięzcy i o tym, kto zabierze nagrodę pieniężną do domu.

Jeśli chcesz oglądać Love Island na Hulu, czytaj dalej, ponieważ powiemy Ci, jak uzyskać dostęp do programu spoza USA.

Love Island na Hulu – Prosty przewodnik

Wszystkie sezony Love Island US są dostępne do oglądania na HULU. Istnieje szansa, że ta witryna streamingowa jest ograniczona w twoim regionie ze względu na jej politykę obsługi obywateli USA. Jest coś, co możesz zrobić, aby uzyskać dostęp do wszystkich odcinków i sezonów reality show.

Wszystko, czego potrzebujesz, to usługa VPN, która umożliwi Ci dostęp do Love Island lub dowolnego innego reality show na HULU.

1- Uzyskaj konto ExpressVPN (Otrzymaj dodatkowe trzy miesiące bez żadnych kosztów, jeśli zdecydujesz się na roczną subskrypcję, wraz z 30-dniową polityką zwrotów).

2- Zainstaluj ExpressVPN na preferowanych urządzeniach, takich jak iOS, Android, Windows lub Mac.

3- Otwórz aplikację i wybierz amerykański serwer z listy dostępnych lokalizacji.

4- Otwórz Hulu przez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację.

5- Wyszukaj Love Island w Hulu spoza USA.

6- Zrelaksuj się i ciesz się Love Island na Hulu.

Love Island – Data premiery

Love Island US Sezon 1 został wydany 9 lipca 2019 roku na CBS, z łączną liczbą 22 odcinków. Reality show miał premierę w sumie 5 sezonów, ze średnio 30 odcinkami w każdym sezonie.

Czy mogę oglądać Love Island z darmową siecią VPN?

Łatwo jest korzystać z bezpłatnej usługi VPN, aby oglądać Love Island lub jakikolwiek inny program na HULU. Darmowa usługa VPN bardzo różni się od usługi premium. Może nie mieć zaawansowanych funkcji, takich jak dzielone tunelowanie i odpowiednia polityka prywatności.

Naraża to dane i komputer na ryzyko, ponieważ bezpłatna usługa VPN może spowodować atak wirusa lub kradzież danych, co może spowodować usunięcie ważnych plików.

Z tego powodu usługa premium, taka jak ExpressVPN, oferuje wiele funkcji, zapewniając prywatność, chroniąc dane i zapewniając wysokiej jakości strumieniowanie wideo.

Dlaczego ExpressVPN jest najlepszy do streamowania Love Island?

ExpressVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN z pozytywnymi opiniami użytkowników z całego świata. Dostawca jest dostępny w 94 krajach, z ponad 3000 serwerów.

Potwierdzono, że będziesz mieć dobre wrażenia z przesyłania strumieniowego podczas oglądania programu, ponieważ zapewnia on prędkość 89,42 Mb / s.

Wersja premium ExpressVPN potwierdza zapobieganie ryzyku eliminacji danych, ponieważ wykorzystuje Internet Kill Switch.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, możesz wypróbować usługę premium przez 30 dni, a następnie pomyśleć o subskrypcji odpowiedniego pakietu.

Love Island – najczęściej zadawane pytania

 • 1- Które kraje oferują Hulu?
  Hulu to ogromna kolekcja programów i filmów, które można oglądać online. Należy jednak pamiętać, że Hulu jest ograniczone tylko do trzech krajów: USA, Japonii i Portoryko. W tych krajach ogromna kolekcja programów telewizyjnych i filmów jest dostępna do oglądania na platformie Hulu.
 • 2- Czy Love Island jest dostępne na HBO Max?
  Love Island nie jest dostępny na HBO Max. Jeśli jednak mieszkasz poza USA, możesz oglądać cały program na Hulu za pomocą VPN premium, łącząc się z amerykańskim adresem IP. ExpressVPN to najlepsze rozwiązanie do zmiany adresu IP na amerykański. Jest to najbardziej godna zaufania i przetestowana usługa VPN.
 • 3- Jaka jest koncepcja Love Island?
  W programie występuje grupa atrakcyjnych, samotnych osób w wieku około dwudziestu lat, mieszkających w willi na wyspie. Muszą oni łączyć się w pary podczas regularnych “ceremonii ponownego łączenia”, aby pozostać; ci, którzy pozostają samotni, są odsyłani do domu.
 • 4- Czy mogę oglądać Love Island na Prime Video?
  Love Island jest streamowany na Prime Video, ale tylko jeden sezon. Ale jeśli jesteś tutaj, aby obejrzeć program, wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z amerykańskim adresem IP za pomocą niezawodnej sieci VPN premium i możesz łatwo oglądać program na Hulu.
 • 5- Czy każdy może wziąć udział w Love Island?
  Aby wziąć udział, musisz mieć co najmniej 18 lat. Ważny paszport jest niezbędny do podróżowania do luksusowych willi. Ponadto musisz być całkowicie wolny przez co najmniej osiem tygodni, ponieważ Twój pobyt może trwać od jednego tygodnia do całego czasu trwania programu.

Podsumowanie

Love Island to reality show, w którym grupa uczestników zostaje pozostawiona na wyspie. Spędzają czas, aby znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie. Program polega na tym, że pary przechodzą razem przez kilka wyzwań, aby pozostać w programie do końca. Jeśli chcesz obejrzeć trochę romansu i przygody, Love Island to świetny wybór.

Subskrybuj ExpressVPN, aby oglądać Love Island na HULU, ponieważ nasi urzędnicy testują go i oceniamy go na 5 z 5 gwiazdek.

Podobne wpisy