Jak pobrać amerykański Netflix na Androida w 2023 roku – Przetestowane!

Jak pobrać amerykański Netflix na Androida w 2023 roku - Przetestowane!

Szukasz sposobu na pobranie amerykańskiego Netflixa na Androida? Jesteś we właściwym miejscu. W porównaniu do Roku i Apple TV, Android ma bardzo prostą procedurę do wykonania. Tak więc, jeśli masz szczęście być użytkownikiem Androida, dobrą wiadomością jest to, że czeka Cię wygoda.

Korzystając z odpowiedniej sieci VPN (Virtual Private Network), możesz teraz uzyskać dostęp do najciekawszej amerykańskiej biblioteki Netflix niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – czy to w Norwegii, Włoszech, Malezji czy w jakimkolwiek innym kraju!

Wszystko, co zrobi VPN, to sprawi, że Netflix uwierzy, że jesteś obecny w USA. Robią to, maskując lokalizację IP użytkownika i fałszując jego tożsamość, nadając mu fałszywy adres IP. I tak ostatecznie możesz cieszyć się tym, czego nie możesz z powodu różnic narodowych. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, czytaj dalej.

Jak oglądać amerykański Netflix na Androidzie [Szybkie kroki]

Aby przesyłać strumieniowo amerykański Netflix na Androida z dowolnego miejsca, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Zainstaluj niezawodną sieć VPN (ręczymy za ExpressVPN).
 • Pobierz aplikację VPN z aplikacji Google na swoje urządzenie z Androidem.
 • Zarejestruj się w aplikacji VPN.
 • Połącz się z amerykańskim serwerem w New Jersey, Waszyngtonie lub Nowym Jorku.
 • Otwórz aplikację Netflix i zaloguj się na swoje konto.
 • Oglądaj amerykański Netflix na Androidzie bez zakłóceń!

Dlaczego potrzebujesz VPN do oglądania amerykańskiego Netflixa na Androidzie?

Netflix to ogromna platforma zapewniająca niekończącą się rozrywkę, niezależna od regionalnej jednolitości. W związku z tym każdy kraj różni się pod względem treści medialnych. Oznacza to, że trzeba coś zyskać, by coś stracić.

Na przykład, aby obejrzeć Naruto Shippuden, per se, w japońskiej bibliotece, musiałbyś zrezygnować ze Stranger Things z amerykańskiej biblioteki. Ale co, jeśli już nigdy nie będziesz musiał z niczego rezygnować?

Cóż, pojęcie VPN sprzedaje właśnie to. Daje ci kierownicę, dzięki której możesz skręcić w drogę do najgłębszych pragnień swojego serca. Dając ci dostęp do bardziej oryginalnych treści, stawia przed tobą to, czego nie mogłeś znaleźć, nawet gdy tego szukałeś.

Tak więc, jeśli nie chcesz przegapić oryginalnych amerykańskich hitów, takich jak Resident Evil, Divergent, Hacksaw Ridge i wiele innych – powinieneś od razu zasubskrybować VPN!

Najlepsze sieci VPN umożliwiające dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix na Androida

Team Patriots przetestował ponad 50 sieci VPN i setki serwerów do oglądania amerykańskiego Netflixa na Androidzie bez zakłóceń. Po dokładnych badaniach, w 2022 roku wyłoniliśmy trzy najlepsze sieci VPN, z którymi można to zrobić:

ExpressVPN: Nasza najwyżej oceniana sieć VPN Netflix na Androida

Łączna liczba serwerów: 3,000+ | Kraje: 94+ | Serwery amerykańskie: 23+ w 14+ miastach | Ocena Trustpilot: 4,7 | Jednoczesne połączenia: 5

W 2011 roku ExpressVPN po raz pierwszy uruchomił swoją usługę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Obecnie obejmuje ona 3000 serwerów w ponad 90 krajach. Zdecydowanie najlepsza sieć VPN do odblokowania amerykańskiego Netflixa na Androidzie, która nie zatrzymuje się przed niczym (nawet przed Japonią, regionem notorycznie trudnym do odblokowania).

Uzyskując prędkość wysyłania 86,51 Mb / s i pobierania 89,97 Mb / s na połączeniu 100 Mb / s, ExpressVPN udowodnił, że jest szybki i godny zaufania.

W rzeczywistości można również oglądać amerykański Netflix na Androidzie w aplikacji, z której można również korzystać na komputerach Mac, smart TV, PC i iPhone. VPN premium obejmuje również usługę DNS MediaStreamer, aby upewnić się, że jesteś całkowicie objęty ochroną!

ExpressVPN ma 30-dniową politykę zwrotu pieniędzy, którą oczywiście przetestowaliśmy dla pełnej pewności. Po 25 dniach subskrypcji spotkaliśmy się z pozytywną odpowiedzią, gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy – ku naszemu zaskoczeniu!

Co więcej, masz pozwolenie na korzystanie z 5 urządzeń jednocześnie! Wisienką na torcie jest to, że nie jesteś nawet zobowiązany do oglądania tylko Netflixa z kontami znajomych. Zamiast tego możesz streamować Disney Plus, Prime Video, Hulu, HBO Max lub dowolną inną usługę streamingową, a Express VPN będzie działać płynnie!

Zalety

 • 5 jednoczesnych połączeń
 • Zweryfikowana polityka “No-Logs”
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu kosztów
 • Siedziba główna w BVI
 • Ponad 3 000 serwerów w ponad 90 krajach
 • Split Tunneling/Network Kill Switch

Wady

 • Brak dostępnej bezpłatnej wersji próbnej

Surfshark: Niedroga sieć VPN do pobierania amerykańskiego Netflixa na Androida

Łączna liczba serwerów: 3,200+ | Kraje: 90+ | Serwery amerykańskie: 500+ w ponad 20 miastach | Ocena Trustpilot: 4.3 | Jednoczesne połączenia: Nieograniczony

Surfshark, znany jako jedna z najbardziej przyjaznych dla budżetu sieci VPN, powstał na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w 2018 roku. Posiadając ponad 3200 serwerów w ponad 65 krajach, ma nawet imponujące zastosowanie protokołu WireGuard.

Uzyskując prędkość wysyłania 83,71 Mb/s i pobierania 85,22 Mb/s na połączeniu 100 Mb/s, VPN zapewnia nam doskonałą obsługę w przystępnej cenie.

Możesz również sprawdzić samodzielnie, tak jak my to zrobiliśmy, korzystając z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli nadal nie rozwieje to twoich wątpliwości, możesz również skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy i sprawdzić, czy but pasuje. Jeśli nie, zawsze możesz anulować subskrypcję w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Jeśli jednak uważasz, że problem jest czymś, co można naprawić, usługa czatu na żywo Surfshark może Ci pomóc o każdej porze dnia i nocy! Warto więc skorzystać z tej niezawodnej usługi, która pozwala na nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń! Gorąco polecam!

Plusy

 • Nieograniczona liczba jednoczesnych logowań
 • Polityka braku logowań audytowana przez Cure53
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • 7-dniowa bezpłatna wersja próbna na iOS/Android
 • Ponad 3 200 serwerów w ponad 60 krajach
 • Siedziba główna w BVI

Wady

 • Brak dzielonego tunelowania na iOS

NordVPN: najszybsza sieć VPN do oglądania amerykańskiego Netflixa na Androidzie

Łączna liczba serwerów: 5,400+ | Kraje: 60+ | Serwery amerykańskie: 1,970+ w ponad 15 miastach | Ocena Trustpilot: 4.5 | Jednoczesne połączenia: 6

Rok 2012 był świadkiem premiery NordVPN w Panamie. Obecnie sieć utrzymuje 5 200 serwerów w ponad 60 regionach. Oznacza to, że może odblokować wszystkie główne regiony Netflix, w tym Kanadę, Wielką Brytanię, Australię, a nawet Japonię.

Przetestowaliśmy serwery i stwierdziliśmy imponującą prędkość pobierania 89,97 Mb/s i wysyłania 86,51 Mb/s. Sprawdziliśmy również wycieki DNS/IP/WebRTC, ale nie znaleźliśmy żadnych.

Dzięki NordVPN możesz także oglądać Eurosport, Voot, Peacock TV, Apple TV+, Discovery Plus i kilka innych serwisów streamingowych. Aha, i warto wiedzieć, że za pośrednictwem tej szybkiej i wydajnej sieci VPN można przesyłać strumieniowo w sumie sześć jednoczesnych urządzeń.

Dzięki obietnicy 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, 7-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu i całodobowej obsłudze czatu na żywo, uważamy, że nigdy nie napotkasz nawet śladu trudności.

Plusy

 • 6 jednoczesnych połączeń
 • Audyt przeprowadzony przez PwC Szwajcaria
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu kosztów
 • Siedziba główna w Panamie
 • Ponad 5 000 serwerów w ponad 60 krajach
 • Split Tunneling/Network Kill Switch

Wady

 • Problemy z przestojami na niektórych serwerach.

Czy darmowa sieć VPN może pomóc w oglądaniu amerykańskiego Netflixa na Androidzie?

Czasami tak. Jednak w większości przypadków tak nie jest, a nawet jeśli tak, to zdecydowanie nie jest to warte niepieniężnej ceny, którą płacisz!

Mówimy tak, ponieważ zabierają więcej niż pieniądze mogą być kiedykolwiek warte. To, co zamierzamy ci powiedzieć, jest największym sekretem branży darmowych VPN.

Tam, gdzie myślisz, że otrzymujesz darmowy amerykański Netflix na swoim urządzeniu z Androidem, w rzeczywistości oferujesz swoje cenne informacje na jego koszt. Obejmuje to najbardziej osobiste dane, takie jak aktywność w Internecie, szczegóły transakcji i wszystko, co próbujesz ukryć, korzystając z VPN.

W rzeczywistości właśnie w ten sposób zarabiają pieniądze!

A jeśli to nie wystarczy, abyś stracił zainteresowanie niebezpiecznym, pozbawionym szyfrowania pojęciem darmowej sieci VPN, będziesz musiał również przejść przez opóźnienia, buforowanie i irytujące, powtarzające się reklamy.

I właśnie dlatego nigdy nie będziemy polecać darmowych sieci VPN, gdy można dokonać wartościowego zakupu za pośrednictwem wyżej wymienionych sieci VPN premium.

Jak pobrać amerykański Netflix na Androida: Najczęściej zadawane pytania

Pierwsze razy są zawsze najtrudniejsze i oczywiście masz pytania. Odpowiedzieliśmy tutaj na kilka z nich; sprawdź, czy odpowiedzieliśmy na Twoje!

Jak zmienić kraj Netflix na Androidzie?

Korzystając z sieci VPN. Wystarczy pobrać i zainstalować niezawodną sieć VPN z Google Apps. Zarejestruj się w aplikacji VPN i wybierz lokalizację serwera, z którego chcesz przesyłać strumieniowo bibliotekę. Następnie naciśnij przycisk połączenia i otwórz Netflix, aby natychmiast cieszyć się Netflixem bez przerwy!

Przetestowaliśmy ExpressVPN, aby zmienić nasz region Netflix i uzyskać dostęp do amerykańskiego Netflixa z Wielkiej Brytanii.

Jak oglądać amerykański Netflix w Wielkiej Brytanii na Androidzie?

Użyj VPN. W Google Apps wybierz VPN, który współpracuje z Netflix (zdecydowanie polecamy ExpressVPN, Surfshark i NordVPN). Wybierz serwer w Wielkiej Brytanii i naciśnij przycisk połączenia. Na koniec przejdź do aplikacji Netflix, wybierz cokolwiek chcesz i naciśnij przycisk odtwarzania.

Jak uzyskać amerykański Netflix na urządzeniu z Androidem?

Z pomocą VPN. Wybierz serwer w USA i dotknij przycisku połączenia. Skonfiguruj połączenie internetowe i otwórz Netflix, aby wejść do amerykańskiej biblioteki Netflix w ciągu zaledwie kilku sekund!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci uzyskać amerykański Netflix na Androida. Daj nam znać, którą z powyższych sieci VPN wybrałeś i czy działa dla Ciebie. I jak zawsze, dzięki za przeczytanie do końca!

Jak pobrać amerykański Netflix na Androida w 2023 roku - Przetestowane!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz