Jak pobrać amerykański Netflix na Windows w 2023 roku spoza USA – Przetestowane!

Jak pobrać amerykański Netflix na Windows w 2023 roku spoza USA - Przetestowane!

Chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać amerykański Netflix na Windows. Zrobiliśmy to w prosty i przystępny sposób, więc przyjrzyj się bliżej! Netflix to globalna platforma streamingowa, która szturmem zdobyła świat dzięki zróżnicowanej, obszernej, a jednocześnie unikalnej zawartości.

Problem polega na tym, że możesz oglądać tylko te treści, o których decyduje twój region, co stanowi tylko ułamek tego, co naprawdę chciałbyś zobaczyć. W tym artykule dowiesz się, jak przełamać te łańcuchy i wziąć wzorce przesyłania strumieniowego w swoje ręce dzięki odpowiedniej sieci VPN. Czy jesteś na to gotowy?

Jak oglądać amerykański Netflix na Windows [Szybkie kroki]

Nie lubisz za dużo czytać? Nie będziemy cię o to prosić! Zamiast tego, oto co musisz zrobić w trzech szybkich krokach!

  • Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN (otrzymasz dodatkowe trzy miesiące za darmo z 12-miesięczną subskrypcją, wraz z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy).
  • Subskrybuj usługę VPN. Gorąco polecamy ExpressVPN do odblokowywania Netflix US.
  • Połącz się z serwerem w Stanach Zjednoczonych, który naprawdę współpracuje z Netflix. Polecamy Nowy Jork!
  • Zaloguj się do Netflix i uzyskaj dostęp do amerykańskiego Netflix na Windows!

Dlaczego potrzebujesz VPN do oglądania amerykańskiego Netflixa na Windows?

Ze względu na umowy licencyjne, każdy tytuł i materiał w serwisie Netflix ma ograniczenia geograficzne. W rzeczywistości wiele materiałów jest ograniczonych regionalnie ze względu na umowy dotyczące praw autorskich. W rezultacie Netflix jest zobowiązany do ograniczenia dostępu do określonych treści w określonych obszarach.

Oznacza to, że nie można uzyskać dostępu do najobszerniejszego katalogu treści w Netflix US bez korzystania z VPN.

Sieci VPN były historycznie używane ze względów bezpieczeństwa. Oferują one jednak również fantastyczne obejście dla geoblokowanych stron internetowych i informacji. Na szczęście teraz nie musisz podróżować do innego kraju, aby odblokować i uzyskać dostęp do pożądanych treści.

Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem zlokalizowanym w USA, a twoja lokalizacja IP zostanie sfałszowana. Zaufaj nam, Netflix nigdy nie dowie się, że nie jesteś Amerykaninem! Skorzystaj z usługi pod adresem is – domowa usługa streamingu!

Przeczytaj także: Jak oglądać amerykański Netflix na komputerze Mac

Najlepsze sieci VPN umożliwiające dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix w systemie Windows

Netflix VPN musi mieć szybkie prędkości pobierania i możliwość dostępu do ograniczonych regionów globalnej kolekcji Netflix. Prywatność, funkcja, którą uważamy za oczywistą, jest tak samo niezbędna jak wszystko inne.

To powiedziawszy, przetestowaliśmy ponad 50 różnych usług VPN, aby znaleźć najlepszą do odblokowania różnych bibliotek Netflix. Trzy najlepsze sieci VPN umożliwiające dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix w systemie Windows to:

ExpressVPN: Nasza najwyżej oceniana sieć VPN Netflix dla systemu Windows

Łączna liczba serwerów: 3 000+ | Kraje: 94+ | Serwery amerykańskie: 23+ w 14+ miastach | Ocena Trustpilot:

Serwery ogółem: 3,000+ | Kraje: 94+ | Serwery amerykańskie: 23+ w 14+ miastach | Ocena Trustpilot: 4.7 | Jednoczesne połączenia: 5

Pierwsze uruchomienie ExpressVPN miało miejsce na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w 2011 roku. Jedna z najbardziej rozbudowanych sieci VPN, posiadająca 3000 serwerów w ponad 90 krajach, pomaga ominąć ograniczenia treści Netflix i ograniczenia geograficzne.

Nasz zespół przetestował tę sieć VPN na połączeniu 100 Mb/s i był zdumiony jej niesamowitą prędkością, która zapewniała pobieranie 89,97 Mb/s i wysyłanie 86,51 Mb/s. Nic dziwnego, że otrzymujesz najlepsze, płynne i szybkie wrażenia z Netflix, jak nigdy dotąd!

ExpressVPN ma również niezwykłą dodatkową funkcję kompatybilności z wieloma aplikacjami, takimi jak routery, inteligentne telewizory, Android, Mac, PC, w tym oczywiście urządzenia z systemem Windows! Nawet jeśli nie masz wbudowanej sieci VPN, MediaStreamer DNS nadal może Ci pomóc.

Umożliwiając jednoczesne korzystanie z pięciu urządzeń, jest bezlitosny pod względem jakości przesyłania strumieniowego. Daje też szansę na korzystanie z innych usług streamingowych, takich jak Hulu, Amazon Prime, Disney Plus, HBO Max i innych.

A co najlepsze? Przy tym wszystkim otrzymujesz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach rocznego planu, który kosztuje nie więcej niż 6,67 USD miesięcznie.

Surfshark: Niedroga sieć VPN do oglądania amerykańskiego Netflixa w systemie Windows

Łączna liczba serwerów: 3,200+ | Kraje: 90+ | Serwery amerykańskie: 500+ w ponad 20 miastach | Ocena Trustpilot: 4.3 | Jednoczesne połączenia: Bez ograniczeń

Ta niedroga sieć VPN Netflix została znaleziona na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w 2018 roku. Ma ogromną kolekcję serwerów w przybliżeniu 3200+ serwerów zlokalizowanych w około 65+ krajach. W rzeczywistości Surfshark ma nawet protokół WireGuard, który sprawia, że streaming Netflix jest niezapomnianym przeżyciem.

Wyniki naszych testów wykazały doskonałą wydajność ExpressVPN – odblokowując nie tylko amerykański Netflix, ale także kanadyjski, australijski i brytyjski Netflix.

Ten niedrogi dostawca VPN został przetestowany przez nasz zespół na połączeniu 100 Mb/s. Przy prędkości pobierania wynoszącej 85,22 Mb/s i prędkości wysyłania wynoszącej 83,71 Mb/s, Surfshark udowodnił, że jest wolny od opóźnień i płynny podczas omijania różnych bibliotek Netflix.

Surfshark oferuje również usługę czatu na żywo, aby pomóc ci w razie potrzeby, niezależnie od godziny. A jeśli to nie wystarczy, Surfshark pozwala również na nieograniczone jednoczesne połączenie z ich cenną usługą z obietnicą wolnej od ryzyka, 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym wyłącznie dla użytkowników Apple i Androida.

NordVPN: najszybsza sieć VPN do oglądania amerykańskiego Netflixa w systemie Windows

Łączna liczba serwerów: 5,400+ | Kraje: 60+ | Serwery amerykańskie: 1,970+ w ponad 15 miastach | Ocena Trustpilot: 4.5 | Jednoczesne połączenia: 6

NordVPN, założony w Panamie w 2012 roku, jest wyposażony w 5 200 serwerów w ponad 60 różnych lokalizacjach. Z łatwością umożliwia dostęp do kilku notorycznie trudnych bibliotek, w tym kanadyjskiej, australijskiej, brytyjskiej, japońskiej i oczywiście amerykańskiej.

Przetestowaliśmy NordVPN na połączeniu 100 Mb/s i uzyskaliśmy prędkość pobierania 89,97 Mb/s i prędkość wysyłania 86,51 Mb/s. VPN jest również dostarczany bez wycieków DNS, adresu IP lub WebRTC. Potwierdzamy ten fakt, a także jego niezatrzymujące się lub spowalniające czasy połączenia.

Oprócz Netflix, NordVPN działa fenomenalnie z platformami streamingowymi, takimi jak Apple TV+, Peacock TV, Eurosport, Discovery Plus, Voot i wiele innych. To, co może potwierdzić decyzję o zakupie, to oferta NordVPN umożliwiająca korzystanie z sześciu różnych urządzeń jednocześnie.

7-dniowy bezpłatny okres próbny dla użytkowników iOS i Androida, całodobowa obsługa czatu na żywo i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w pakiecie nigdy nie sprawią, że oderwiesz się od złotej nagrody, czyli najszybszej sieci VPN Netflix wszechczasów!

Jak sieć VPN odblokowuje amerykański Netflix w systemie Windows

Dostawca usług internetowych (ISP) udostępnia adres IP wskazujący kraj użytkownika. Jednak kierownictwo operacyjne Netflix wyodrębniło adresy IP, które nie należą do określonych regionów. W ten sposób, gdy wchodzisz do aplikacji lub witryny Netflix, ich zespół rozpoznaje Twój kraj i ładuje dla Ciebie przeznaczone dla Ciebie treści.

Dzieje się tak, jeśli robisz to bez korzystania z VPN. Jednak wystarczy jedno kliknięcie, aby połączyć się z serwerem zlokalizowanym w USA (spośród wielu do wyboru), aby bez trudu oglądać amerykańską bibliotekę.

Kluczowe jest jednak również sprawdzenie, który serwer współpracuje z amerykańskim Netflixem. Z tego powodu należy skontaktować się z obsługą klienta VPN i samodzielnie znieść blokadę. Niezależnie od tego, czy jest to Europa, Azja, Ameryka czy jakakolwiek inna część świata – sugerowana przez nas sieć VPN najlepiej współpracuje z policją ds. ograniczeń geograficznych Netflix. Przetestowaliśmy ExpressVPN do oglądania amerykańskiego Netflixa z Irlandii i działał idealnie, a my oglądaliśmy nasz ulubiony serial Przyjaciele.

Rozwiązywanie problemów z amerykańskim Netflixem w systemie Windows

Najczęściej zdarza się, że zostajemy przyłapani na węszeniu w bibliotece, w której nie powinniśmy się znajdować. Oczywiście najczęstszym powodem jest niekorzystanie z VPN, którego zalecamy używać. Oto jednak kilka innych powodów, które mogą powodować takie kłopoty.

Tak więc, oprócz przełączenia się na ExpressVPN, Surfshark lub NordVPN, możesz także spróbować ponownie uruchomić przeglądarkę i wyczyścić całą pamięć podręczną lub pliki cookie z urządzenia z systemem Windows. Możesz także spróbować zmienić serwer VPN, ponieważ w większości przypadków może to być serwer, który nie jest wystarczająco wydajny, aby współpracować z Netflix.

Jeśli nic innego nie działa, skontaktuj się z zespołem wsparcia VPN. Z pewnością, jeśli są one dostępne przez cały czas, kompetentne i pomocne, jak wspomniane powyżej VPN, nigdy nie będziesz potrzebować nikogo innego!

Jak uzyskać amerykański Netflix w systemie Windows: Najczęściej zadawane pytania

Wciąż zdezorientowany? Być może będziemy w stanie pomóc. Przewiń w dół, aby usunąć wszystkie niejasności!

Jak uzyskać dostęp do amerykańskiego Netflixa w systemie Windows?

Amerykański Netflix można oglądać w systemie Windows za pomocą sieci VPN lub narzędzia Smart DNS Proxy. Jednak dzięki dokładnym testom i kompleksowym badaniom doszliśmy do wniosku, że dostawcy VPN, w tym ExpressVPN, Surfshark i NordVPN, są znacznie prostszym, mądrzejszym i ogólnie lepszym wyborem niż jakiekolwiek narzędzie Smart DNS Proxy. Dlatego Netflix VPN jest najlepszym wyborem, aby uzyskać dostęp do dowolnej biblioteki Netflix na komputerze.

Jak zmienić Netflix na amerykański na komputerze z systemem Windows?

Najprostszym sposobem na zmianę regionu Netflix na komputerze z systemem Windows jest skorzystanie z VPN. Wystarczy połączyć się z działającym serwerem zlokalizowanym w USA, a adres IP zostanie odpowiednio zamaskowany. W ten sposób lokalizacja użytkownika zostanie pomyślnie sfałszowana i będzie on mógł streamować amerykańskie treści z Netflix w systemie Windows.

Dlaczego Netflix nie działa w moim systemie Windows?

Może to wynikać z różnych przyczyn, w tym z nieaktualnego systemu Windows, aplikacji Netflix lub sterowników graficznych, problemów z DNS lub datą i godziną, a także z tego, że Netflix nie działa. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat uzyskiwania dostępu do ukrytych treści w serwisie Netflix.

Podsumowanie

Czy oglądasz już amerykański Netflix na Windows? Jeśli nadal napotykasz problemy, skontaktuj się z nami, a my prześlemy Ci najprostsze rozwiązanie na Twoją skrzynkę odbiorczą. Jak zawsze, dzięki za przeczytanie!

Jak pobrać amerykański Netflix na Windows w 2023 roku spoza USA - Przetestowane!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz