Jak uzyskać HBO Max na Smart TV poza USA w 2023 roku?

Jak uzyskać HBO Max na Smart TV poza USA w 2023 roku?

Zastanawiasz się, jak uzyskać HBO Max na Smart TV? Bez obaw, w tym przewodniku znajdziesz instrukcje, jak skonfigurować HBO Max na swoim telewizorze. Usługa jest kompatybilna z telewizorami Smart TV i można ją skonfigurować, przechodząc od razu do kolejnych kroków lub kontynuować czytanie, aby dowiedzieć się więcej o HBO Max.

Amerykańska usługa subskrypcji wideo na żądanie – HBO Max to centrum najnowszych programów telewizyjnych, filmów, dokumentów i oryginałów. Zawiera wiele znanych tytułów, takich jak Friends Reunion, Dodo, Game of Thrones, Curb Your Enthusiasm, House of The Dragon itp.

Niestety, HBO Max jest dostępny do streamowania tylko w USA i jest zablokowany w innych regionach z powodu barier geograficznych. Właściciele telewizorów Samsung Smart TV, którzy chcą uzyskać dostęp do HBO Max poza określonym regionem, otrzymują następujący komunikat o błędzie na ekranie telewizora.

“Przepraszamy, HBO MAX nie jest jeszcze dostępne w twoim regionie”.

Jak uzyskać dostęp do HBO Max na Smart TV poza USA?

Użytkownicy Smart TV mogą teraz łatwo uzyskać dostęp do HBO Max poza USA, postępując zgodnie z prostymi instrukcjami wymienionymi poniżej:

 • Subskrybuj godną zaufania usługę VPN. (Zalecamy zakup ExpressVPN)
 • Połącz się z serwerem VPN w USA z kategorii serwerów ExpressVPN.
 • Upewnij się, że telewizor Smart TV ma aktywne połączenie internetowe.
 • Przejdź do administratora routera Wi-Fi i połącz go z siecią VPN.
 • Otwórz telewizor Smart TV i naciśnij przycisk “Home” lub “Smart Hub” na pilocie zdalnego sterowania.
 • Wybierz “Aplikacje” z menu rozwijanego.
 • Zaloguj się na swoje konto Samsung lub utwórz nowe konto, jeśli go nie masz.
 • Wyszukaj aplikację HBO Max w menu wyszukiwania w prawym górnym rogu.
 • Przejdź do strony głównej HBO Max, klikając ikonę aplikacji.
 • Kliknij przycisk Zainstaluj, aby pobrać aplikację HBO Max na telewizor Smart TV.
 • Uruchom aplikację na telewizorze Smart TV po jej pomyślnym pobraniu.
 • Zaloguj się na swoje konto HBO Max i rozpocznij streaming na swoim Smart TV.

Jak aktywować HBO Max na moim telewizorze?

Aby aktywować HBO Max na telewizorze, należy wprowadzić specjalny 6-znakowy kod. Postępuj zgodnie z poniższym procesem, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z HBO Max:

Na telewizorze:

 • Uruchom HBO Max i wybierz ikonę osoby.
 • Wybierz przycisk Zaloguj się i zanotuj sześcioznakowy kod wyświetlony na ekranie.

Teraz na komputerze lub telefonie:

 • Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do strony: activate.hbomax.com.
 • Następnie wprowadź 6-znakowy kod z telewizora.
 • Wprowadź adres e-mail konta i hasło, a następnie kliknij Zaloguj się.

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby odblokować HBO Max na Smart TV?

HBO sprawdza twój publiczny adres IP i natychmiast blokuje cię, jeśli zostaniesz przyłapany na streamowaniu poza terytorium USA. Ponadto ścisła polityka licencyjna i praw autorskich HBO Max ogranicza dostęp do popularnych programów i filmów na Smart TV w kraju ojczystym.

Nawet jeśli masz już subskrypcję HBO Max, musisz udowodnić, że przeglądasz ich witrynę w regionie USA za pomocą niezawodnej usługi VPN. VPN przydaje się, podszywając się pod bieżący adres IP w Stanach Zjednoczonych.

W rezultacie można skutecznie odblokować HBO Max na Smart TV lub innym kompatybilnym urządzeniu. Bez obaw, bez ograniczeń; wszystko, co musisz zrobić, to wybrać pakiet VPN premium, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie przesyłania strumieniowego i mieć pewność, że otrzymujesz dobre wrażenia z przesyłania strumieniowego!

Najlepsze sieci VPN dla HBO Max na Smart TV poza USA

Dostępnych jest wiele sieci VPN, ale należy starannie wybrać usługę VPN, która oferuje najwyższą jakość pod względem szybkości, prywatności i bezpieczeństwa. Przetestowaliśmy ponad 50+ sieci VPN, aby zidentyfikować następujące trzy VPN, które działają wyjątkowo dobrze do oglądania HBO Max na telewizorach Smart TV.

ExpressVPN: najlepsza sieć VPN do oglądania HBO Max na Smart TV

Łączna liczba serwerów: 3,000+ | Kraje: 94+ | Serwery amerykańskie: 23+ w 14+ miastach | Ocena Trustpilot: 4.7 | Jednoczesne połączenia: 5

ExpressVPN to jedna z najlepszych dostępnych obecnie usług VPN, z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i założona w 2009 roku. Obejmuje ponad 3000 serwerów w ponad 90 krajach, w tym ponad 23 serwery amerykańskie, które działają bezbłędnie z HBO Max.

Przetestowaliśmy Express VPN, nawiązując połączenie z serwerem w New Jersey z prędkością ponad 100 Mb/s. W rezultacie uzyskaliśmy 89,70 Mb/s i prędkość wysyłania 86,01 Mb/s. VPN wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby pomóc maniakom streamingu oglądać ulubione programy HBO Max na Smart TV.

Zgodność ExpressVPN z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, Linux, Mac, Android, iOS, Smart TV itp. umożliwia dostęp do oryginałów HBO Max na preferowanych urządzeniach. Ponadto, pojedyncza subskrypcja ExpressVPN umożliwia podłączenie do 8 urządzeń jednocześnie. Przetestowaliśmy również ExpressVPN do oglądania Max na PS4 i działało idealnie.

Werdykt: Dzięki funkcji MediaStreamer, ExpressVPN gwarantuje, że użytkownicy mogą bezpiecznie streamować ekskluzywne tytuły Hbo Max nawet na urządzeniach, które nie są kompatybilne z VPN.

Surfshark: Niedrogi VPN do oglądania HBO Max na Smart TV

Łączna liczba serwerów: 3,200+ | Kraje: 90+ | Serwery w USA: 500+ w ponad 20 miastach | Ocena Trustpilot: 4.3 | Jednoczesne połączenia: Nieograniczony

Przyjazny dla kosztów i niezawodny – Surshark został uruchomiony w 2018 roku z ponad 3200 serwerami w ponad 90 krajach, wśród których można znaleźć ponad 500 serwerów w ponad 20 miastach USA, które okazują się przydatne do odblokowywania szeregu platform, takich jak Hulu, HBO Max, Disney+, Peacock i Netflix US.

Serwery Surfshark USA działają cuda, oferując prędkość pobierania 84,720 Mb/s i prędkość wysyłania 85,01 Mb/s przy połączeniu 100 Mb/s. Wystarczy połączyć się z serwerem Surfshark Los Angeles i cieszyć się streamingiem HBO Max bez buforowania na Smart TV.

Surfshark oferuje nieograniczoną łączność z urządzeniami w ramach jednej subskrypcji, umożliwiając oglądanie ulubionych filmów ze znajomymi entuzjastami streamingu. Co więcej, Surshark kosztuje tylko 2,49 USD miesięcznie (81% zniżki na plan 2-letni) wraz z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Werdykt: Technologia czystej sieci Surfshark pozwala surfować po Internecie bez reklam, modułów śledzących, złośliwego oprogramowania i prób phishingu. Dodatkowe funkcje obejmują Kill Switch, GPS Spoofing, Multihop connect i Bypasser. Niezbędny VPN dla wszystkich fanatyków streamingu!

NordVPN: najszybsza sieć VPN do oglądania HBO Max na Smart TV

Łączna liczba serwerów: 5,400+ | Kraje: 60+ | Serwery w Stanach Zjednoczonych: 1,970+ w ponad 15 miastach | Ocena Trustpilot: 4.5 | Simultaneous Connections: 6

NordVPN to najwyższej klasy sieć VPN założona w Panamie w 2012 roku. Dzięki prestiżowym 1 970 serwerom w USA w ponad 15 różnych lokalizacjach, NordVPN umożliwia oglądanie najnowszych tytułów HBO Max na telewizorze Smart TV. Ponadto NordVPN oferuje najnowocześniejsze funkcje chroniące przed reklamami, modułami śledzącymi i złośliwym oprogramowaniem.

Po zakończeniu testów uzyskaliśmy prędkość pobierania 94,70 Mb/s i prędkość wysyłania 88,01 Mb/s na połączeniu 100 Mb/s. Ponadto NordVPN oferuje dedykowany adres IP, brak wycieku danych, monitorowanie dark web, dzielone tunelowanie i prywatny DNS, aby zapewnić bezpieczne i solidne połączenie VPN.

NordVPN umożliwia użytkownikom jednoczesne połączenie do sześciu różnych urządzeń z kontem NordVPN. Co więcej, pożądana funkcja NordVPN umożliwia skorzystanie z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego na Androida, iOS i macOS z 30-dniową polityką zwrotów.

Werdykt: NordVPN wykorzystuje technologię zaciemniania na swoich serwerach, aby ukryć ruch internetowy użytkownika i zapewnić solidne bezpieczeństwo. Aby uzyskać niesamowite prędkości podczas streamowania w HBO Max, zaleca się korzystanie z następujących serwerów:
Problemy z przestojami na niektórych serwerach.

Czy mogę używać darmowej sieci VPN do oglądania HBO Max na Smart TV?

Podczas gdy usługi streamingowe zyskują na popularności i szybko ewoluują, możemy odkryć szereg bezpłatnych usług VPN, które twierdzą, że zapewniają pełne bezpieczeństwo cyfrowe i prywatność dla Twojej aktywności online. Nie dotyczy to jednak wszystkich darmowych sieci VPN.

Zgodnie z naszą analizą, zgadzamy się, że darmowe sieci VPN omijają ograniczenia geograficzne, ale zagraża to ogólnemu bezpieczeństwu danych. Dostawcy usług streamingowych mogą wykryć adres IP użytkownika, co natychmiast blokuje dostęp do ich usług.

Ponadto darmowe sieci VPN sprzedają dane użytkowników stronom trzecim za pieniądze. Prowadzą dzienniki historii użytkownika, a ponadto działają w oparciu o słabe techniki szyfrowania. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z wartościowego narzędzia VPN, takiego jak ExpressVPN, aby odblokować HBO Max na Smart TV poza Ameryką!

Jak zarejestrować się w HBO Max na Smart TV?

Jeśli chcesz oglądać treści HBO Max na swoim telewizorze Smart TV, musisz mieć aktywne konto HBO Max; w przeciwnym razie nie będziesz mieć dostępu do ich usługi.

Jeśli jednak nie zarejestrowałeś swojego konta w HBO Max, musisz najpierw kupić subskrypcję i zalogować się za pomocą VPN, aby przesyłać strumieniowo dowolne treści poza USA.

Metoda amerykańskiej karty kredytowej

Rejestracja w HBO Max poza Ameryką nie powiedzie się, jeśli do płatności zostanie użyta lokalna karta kredytowa. Konieczne jest posiadanie amerykańskiej karty kredytowej.

 • Zaloguj się za pomocą danych konta ExpressVPN na swoim Smart TV.
 • Połącz się z amerykańskim serwerem z listy serwerów.
 • Pobierz aplikację na swój telewizor Smart TV i kliknij opcję “Zarejestruj się”.
 • Wybierz żądany pakiet subskrypcji HBO Max.
 • Wprowadź odpowiednie informacje, aby utworzyć konto HBO Max.
 • Wypełnij dane rozliczeniowe, w tym numer amerykańskiej karty kredytowej i amerykański kod pocztowy. (Wyszukaj amerykański kod pocztowy w Google i dodaj go, np. 02196, 71601, 90001, 96162, 92617).

Gratulacje! Teraz możesz cieszyć się HBO Max na swoim Smart TV.

Metoda karty podarunkowej

Możesz również zarejestrować się w HBO Max na Smart TV za pomocą karty podarunkowej, jeśli nie możesz znaleźć amerykańskiej karty kredytowej. Wykonaj poniższe kroki:

 • Przejdź do MyGiftCardSpply i kup amerykańską kartę podarunkową HBO Max.
 • Wybierz żądaną kwotę, dodaj ją do koszyka i przejdź do strony kasy. Korzystanie z MyGiftCardSupply wymaga rejestracji.
 • Wprowadź informacje dotyczące płatności, w tym imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Po pomyślnym zakończeniu procesu płatności sprawdź swoją wiadomość e-mail, ponieważ otrzymasz załącznik z kodem karty podarunkowej. Jeśli nie znalazłeś załącznika z kartą w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź dwukrotnie folder spamu.
 • Przejdź do HBO Max na Smart TV i wybierz opcję Zrealizuj kartę podarunkową.
 • Wprowadź numer karty podarunkowej i kod pocztowy USA.
 • Dodaj inne informacje potrzebne do utworzenia konta.

Najlepsze filmy i programy do oglądania na HBO Max Smart TV

HBO Max nadaje obowiązkowe filmy i programy telewizyjne, które są uwielbiane przez każdego entuzjastę streamingu. Tutaj znajdziesz najlepsze filmy i programy do oglądania!

Popularne filmy do oglądania w HBO Max na Smart TV

 • Moonfall
 • DC League of Super-Pets
 • Halloween zabija
 • Złośliwy
 • Wpadka
 • Free Guy
 • Batman
 • Śmierć na Nilu
 • Ostatnia noc w Soho
 • Nocny dom
 • Belle
 • Elvis
 • Stary
 • Mortal Kombat
 • Doktor Sen

Popularne programy do oglądania HBO Max na Smart TV

 • Dom smoka
 • Sukcesja
 • Przemysł
 • Abbott Elementary
 • Walker
 • Rick i Morty
 • Klatka schodowa
 • Duch
 • Stargirl
 • Westworld
 • Hacki
 • Pozłacany wiek
 • Mroczne materie
 • Tytani
 • Sprawiedliwe kamienie szlachetne
 • Euforia

Jak zaktualizować HBO Max na Smart TV?

Aktualizacja HBO Max na Smart TV to prosty i łatwy proces. Poniżej opisaliśmy kroki, które należy wykonać, aby zaktualizować aplikację HBO Max na telewizorze Smart TV.

 • Dotknij ekranu głównego lub przycisków Menu na pilocie.
 • Przejdź do Smart Hub na telewizorze Smart TV, aby rozpocząć.
 • Z paska menu w prawym dolnym rogu ekranu telewizora;
 • Wybierz sekcję App i kliknij przycisk Enter na pilocie.
 • Znajdź ikonę Ustawienia na ekranie aplikacji, przesuwając wskaźnik do ikony koła zębatego znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu telewizora.
 • Przejdź do zakładki Aktualizacje na ekranie ustawień.
 • Zacznij wpisywać HBO Max w menu wyszukiwania i kliknij enter.
 • Z rozwijanego menu wybierz opcję “Aktualizuj”.

Proces aktualizacji HBO Max rozpocznie się, jeśli ostatnia aktualizacja aplikacji jest dostępna do pobrania. Możesz również włączyć opcję “Auto Update”, jeśli nie masz czasu na ręczną aktualizację aplikacji.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby automatycznie zaktualizować aplikację HBO Max na swoim urządzeniu.

 • Otwórz aplikację Samsung Smart Hub.
 • Przejdź do sekcji aplikacji.
 • Otwórz menu ustawień.
 • Włącz funkcję automatycznej aktualizacji z menu rozwijanego.

Które telewizory obsługują HBO Max?

Wkrótce po uruchomieniu 27 maja 2020 r. HBO Max zaoferowało aplikacje dla różnych telewizorów. Poniżej możesz zapoznać się z obsługiwanymi urządzeniami:

 • AirPlay
 • Android TV
 • Apple TV
 • Chromecast
 • LG TV
 • Konsola PlayStation
 • Telewizor Samsung
 • Vodafone TV (w wybranych krajach)
 • Konsola Xbox

Jak oglądać HBO Max na Smart TV: Najczęściej zadawane pytania

Podczas oglądania HBO Max na Smart TV mogą pojawić się pewne wątpliwości. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie:

Dlaczego nie mogę znaleźć HBO Max na Smart TV?

Najbardziej prawdopodobnymi przyczynami niemożności znalezienia HBO Max na Firestick lub Smart TV są wadliwa baza danych w systemie lub ukryte istnienie uszkodzonej pamięci podręcznej, wady i przepełnienie danych. Innym czynnikiem może być używanie starej wersji Samsung Smart TV, która nie obsługuje usługi HBO Max.

Dlaczego nie mogę pobrać HBO Max na mój Smart TV?

Jeśli pobieranie HBO Max na telewizor Smart TV jest trudne, możliwe, że baza danych w telewizorze Smart TV jest uszkodzona lub istnieje nadmierna ilość pamięci podręcznej, błędów i danych systemowych, które należy szybko usunąć. Tak więc, gdy uwolnisz swój Smart TV od tego rodzaju śmieci, możesz skutecznie pobrać aplikację HBO Max.

Jak uzyskać HBO Max Live TV na Smart TV?

HBO Max nie oferuje kanałów na żywo, ale subskrypcja HBO Max za pośrednictwem Hulu + Live TV, DirecTV Stream lub YouTube TV już tak. Rejestracja w Hulu + Live TV jest tak samo łatwa, jak uzyskanie zwykłego HBO Max. Różnica między nimi polega na tym, że subskrypcja Smart TV Hulu + Live jest znacznie droższa i kosztuje 54,99 USD miesięcznie.

Jak wylogować się z HBO Max na Smart TV?

Aby wylogować się z HBO Max na telewizorze Smart TV, przejdź do ikony Ustawienia na telewizorze, przewiń w prawo do opcji Wyloguj, a następnie wybierz opcję Wyloguj. Wreszcie wylogowałeś się ze swojego konta HBO Max na telewizorze Smart TV.

Czy każdy telewizor Smart TV obsługuje HBO Max?

Nie wszystkie telewizory Smart TV są kompatybilne z HBO Max, ponieważ jest to stosunkowo nowa aplikacja do streamowania. Nie musisz się tym martwić, jeśli Twój telewizor Smart TV ma zaledwie kilka lat. Problemy mogą pojawić się, jeśli telewizor został wyprodukowany przed 2018 rokiem.

Dlaczego HBO Max nie działa na moim telewizorze Smart TV?

Możliwe, że HBO Max nie jest kompatybilny z telewizorem Smart TV lub używasz starszej wersji systemu operacyjnego. Może to wymagać aktualizacji systemu operacyjnego Smart TV lub skontaktowania się z pomocą techniczną HBO Max w celu rozwiązania problemu.

Jak zainstalować aplikację HBO Max na telewizorze LG Smart TV?

Aby zainstalować aplikację HBO Max na telewizorze LG Smart TV:

 • Naciśnij przycisk Home na pilocie telewizora LG
 • Wybierz LG Content Store z listy opcji.
 • Wybierz opcję Aplikacje, a następnie Moje aplikacje.
 • Znajdź i wybierz HBO Max.
 • Zainstaluj aplikację HBO Max na telewizorze LG!

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji na telewizorze LG Smart TV:

 • Naciśnij przycisk Ustawienia na pilocie telewizora LG.
 • Przejdź do menu Wszystkie ustawienia
 • Otwórz menu “Ogólne”
 • Kliknij opcję “O tym telewizorze”
 • Naciśnij przycisk “Sprawdź aktualizacje”!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że dzięki temu pomocnemu przewodnikowi dowiedziałeś się, jak oglądać HBO Max na telewizorze. HBO Max to fantastyczne miejsce do strumieniowego przesyłania niesamowitych filmów, programów, dokumentów, oryginałów i nie tylko w różnych gatunkach i podgatunkach do wyboru.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się ten przewodnik, który pokazuje najlepsze sieci VPN do odblokowania HBO Max na Smart TV. Jeśli nadal masz trudności z konfiguracją HBO Max na swoim telewizorze, skontaktuj się z nami.

Podobne wpisy