Najlepsze seriale kryminalne jak Candy na Hulu w 2024 roku

Najlepsze seriale kryminalne jak Candy na Hulu w 2024 roku

Wszyscy kochamy dobre seriale kryminalne, prawda? Ale jest to niewypowiedziany fakt, że nic nie przebije dreszczyku emocji serialu kryminalnego, takiego jak Candy na Hulu. Kiedy widzimy serial oparty na prawdziwych wydarzeniach, naprawdę przyciąga on naszą uwagę.

Pozwól więc, że zabierzemy Cię w porywającą podróż do świata mrożących krew w żyłach kryminałów. Na tym blogu znajdziesz niektóre z naszych najlepszych seriali kryminalnych na Hulu w 2024 roku.

7 najlepszych seriali kryminalnych na Hulu

Jeśli jesteś prawdziwym wielbicielem gatunku Crime Show, to na pewno oglądałeś Candy. Na tym blogu wymieniliśmy siedem najlepszych programów takich jak Candy na Hulu. Wszystko, co musisz zrobić, to poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z tym blogiem i dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tych uznanych przez krytyków programach i poczuć się swobodnie bez konieczności szukania gdzie indziej.

Oto lista najlepszych seriali takich jak Candy na Hulu:

1- Dziewczyna z Plainville (2022)

 • Obsada
  Elle Fanning jako Michelle Carter
  Chloë Sevigny jako Lynn Roy
  Cara Buono jako Gail Carter
 • Ocena IMDB: 6.4 na 10
 • Rotten Tomatoes Rating: 91%

Sprawa z udziałem Carter i tragicznej śmierci jej chłopaka, Conrada Roya, przyciągnęła powszechną uwagę, gdy odkryto, że wiadomości tekstowe Carter zdawały się zachęcać Roya do odebrania sobie życia. Doprowadziło to do decyzji prokuratorów o oskarżeniu Carter o nieumyślne spowodowanie śmierci, wywołując intensywne dyskusje na temat siły słów i granic wolności słowa. Aktorka Elle Fanning podjęła się trudnej roli Carter w portrecie, który zademonstrował jej aktorski zakres, zmieniając jej wygląd, aby ściśle dopasować się do Carter i uchwycić złożoną naturę osoby będącej w centrum kontrowersyjnego procesu.

2- Landscapers (2021)

 • Obsada:
  Olivia Colman jako Susan Edwarde
  David Thewlis jako Christopher Edwards
  Kate O’Flynn jako komisarz Emma Lancing
 • Ocena IMDB: 7.1 na 10
 • Rotten Tomatoes Ratings: 98%

Landscapers to dramat, który ujawnia szokującą historię zwykłej pary, Susan i Christophera Edwardsów, którzy stali się sławni po tym, jak rodzice Susan zostali znalezieni pochowani w ich domu przez 15 lat. Z Olivią Colman i Davidem Thewlisem w rolach głównych, serial bada skomplikowaną zbrodnię pary i długo niewykryte sekrety.

3- American Crime Story: Ludzie przeciwko O.J. Simpsonowi (2016)

 • Obsada:
  Sarah Paulson jako Self
  Sterling K. Brown jako Self
  Nina Jacobson jako Self
 • Ocena IMDB: 8.4 na 10
 • Rotten Tomatoes Rating: 97%

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson to serial telewizyjny opowiadający o dramatycznym i głośnym procesie O.J. Simpsona, w którym został oskarżony o morderstwo. Wywołał on ogólnokrajową debatę i intensywne relacje w mediach. Sukces tego serialu doprowadził do powstania kolejnych sezonów, z których każdy opowiadał inną prawdziwą historię kryminalną, taką jak morderstwo Gianniego Versace i skandal polityczny prezydenta Clintona, wszystkie z gwiazdorską obsadą i wciągającą narracją.

4- Dr. Death (2021)

 • Obsada:
  Joshua Jackson jako dr Christopher Duntsch
  Christian Slater jako dr Randall Kirby
  Alec Baldwin jako dr Robert Henderson
 • Ocena IMDB: 7,6 na 10
 • Rotten Tomatoes: 93%

Christopher Duntsch, niegdyś pozornie kompetentny chirurg kręgosłupa, pozostawił po sobie ślad w postaci swoich pacjentów, którzy poważnie ucierpieli lub zmarli po operacji. Wkrótce stało się jasne dla jego kolegów lekarzy i prokuratora okręgowego, że nie były to zwykłe wypadki. Sprawa znana jako “Dr. Death” jest szczególnie szokująca, ponieważ dotyczy lekarza, który pomimo przysięgi dbania o swoich pacjentów, świadomie narażał ich życie.

5- Alias Grace (2017)

 • Obsada:
  Sarah Gado jako Grace Marks
  Edward Holcroft jako dr Simon Jordan
  Rebecca Liddiard jako Mary Whitney
 • Ocena IMDB: 7.6 na 10
 • Rotten Tomatoes Rating: 99%

Alias Grace rozgrywa się w 1800 roku i śledzi zagadkową sprawę Grace Marks, irlandzkiej imigrantki w Kanadzie oskarżonej o morderstwo. Twierdząc, że straciła pamięć, Grace jest oceniana przez psychologa, aby odkryć, czy naprawdę ma amnezję, czy też oszukuje. Bez wcześniejszej wiedzy na temat jej historii, widzowie muszą zgadywać, pogłębiając intrygę.

6- The Act (2019)

 • Obsada:
  Patricia Arquette jako Dee Dee Blanchard
  Joey King jako Gypsy Rose Blanchard
  AnnaSophia Robb jako Lacey
 • Ocena IMDB: 7.9 Out of 10
 • Rotten Tomatoes Rating: 88%

Ludzie bardziej współczuli Gypsy, która przyznała się do zabicia swojej matki, Dee Dee. Gypsy dorastała myśląc, że jest bardzo chora, ale lekarze później stwierdzili, że tak nie było. Wyglądało na to, że Dee Dee wymyśliła choroby swojej córki, być może po to, by być zbyt troskliwą lub uzyskać pomoc charytatywną. Gypsy bardzo przez to cierpiała.

7- Dirty John (2020)

 • Obsada:
  Connie Britton jako Debra Newell
  Christian Slater jako Dan Broderick
  Eric Bana jako John Meehan
 • Ocena IMDB: 7.3 na 10
 • Rotten Tomatoes Ratings: 78%

Pierwszy sezon skupia się na Debrze Newell, projektantce wnętrz, której pozornie idealne małżeństwo z Johnem Meehanem przeradza się w przerażającą próbę znęcania się. W kolejnym rozdziale narracja przenosi się do Betty Broderick, znanej z mrożącego krew w żyłach grymasu w sądzie, gdzie stanęła przed sądem za zabicie swojego byłego męża i jego nowego małżonka. Podczas gdy los trzeciego sezonu pozostaje niezdecydowany, potencjał na więcej prawdziwych opowieści kryminalnych jest ogromny.

Podsumowanie

Na tym blogu omówiliśmy wszystkie niezbędne szczegóły, które pomogą ci podczas oglądania programów takich jak Candy na Hulu. Na co więc czekasz? Oglądaj interesujące programy kryminalne, takie jak Candy na Hulu już teraz.

Podobne wpisy